Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fekete és fehér ember között...

Fekete és fehér ember között létezhet barátság?

Figyelt kérdés
Állítólag a feketék nagyon utálják a fehéreket és nagyon rasszisták velük szemben.
2020. ápr. 12. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Tudod a szines betör mert ki van hasznalva de nem a gazdag szineshez megy még ha az a főnöke aki atveri . Külön jogokat akarnak elbanást irni olvasni nem tudnak csak patkánykodni . Ugyanazt a pár hires pofát reklámozzák mert nincs más több aki möge bújhatnak . Európai iskolák kutatasok stb előnyeit elvezik de szidjak milyen elhetetlen az európai lét , de vissza kotródik egyik sem a szénaputriba mert ott hem tud villogni BMben mert a babonás vallásaik tiltja .
2020. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Intelligens emberek nem így nézik, mert belülről mindenki rózsaszín. Viszont itt több évszázados dolgok vannak a háttérben. Mert az amerikai négerek ősei nem önszántukból kerültek Amerikába, hanem mert a fehérek elhurcolták őket rabszolgának. Vagy amikor fehér emberek megjelentek a földjeiken, kisajátították, a helyieket meg szolgáknak tartották.

Igaz, hogy ezeknek több évszázada, de még mindig ott van a társadalomban ezek hatása. A 60-as években nem mehettek feketék fehérekkel 1 helyre, kiközösítették őket és ha azt nézzük ez nem is volt olyan rég. Akkor mégis mit várunk? Még a mai napig érnek atrocitások embereket a bőrszínük miatt. Sokszor a tanulatlan hülye bunkók és az évszázados előítéletek miatt.

2020. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Lol, igen a feketék a rasszisták, velük van a probléma, rabszolgasorsba is ők vertek minket :D


Nekem viszonylag sok fekete barátom van, a párom is fekete.

2020. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Elképesztő mennyi buta, öntelt, és korlátolt ember van itt.

Ilyet én Magyarországon kívül sehol sem láttam. Senkit sehol nem érdekel önmagában a bőrszín. Ha valaki kibírhatatlanul viselkedik, akkor akár hupilila is lehet, akkor sem barátkozom vele, ha meg normális, akkor szintén lehet pöttyös és csíkos is a bőre, az sem gátol meg.

Egyébként nekem vannak fekete, félvér, ázsiai és még arab származású barátaim is, több országból és kultúrából. Évente kétszer szoktunk összejövetelt rendezni Londonban, és semmi gond nincs soha egyikkel sem. Múltkor is vagy 10 országból voltunk a találkozón.

2020. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsó:nem Amerikáról beszélsz véletlenül?

Kb 10 éve voltam utoljára Európában,a kérdést azért tettem fel mert a városban ahol élek,vannak helyek ahová fehérként nem tanácsos bemenni...

2020. ápr. 13. 12:15
 16/18 anonim válasza:
100%

13#


Attól még lehetnek rasszisták, te elfogult :D


Chris Rock szerint azért rasszistábbak, mert amit a fehérek nem szeretnek a feketékben, azokat a feketék még jobban nem szeretik a feketékben.


Mivel a sok rendes fekete imázsát elrontja a tahóbb részük viselkedése.

2020. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17%
13 - 14 es, amatőr a példátok , itt virítsatok cigànyokkal vegyülj közéjük . Rabszolgatartók voltak az őseid ? Akkor *mi* mire vonatkoztattad ? Fesztivál ? Félreszegen hizelegve szelfiztek megjátsszatok magatokat azt sem tudjátok ki valójában a másik . Ostoba kollarabons barmok .
2020. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Persze, miért ne, ez személyiségi alapon megy
2020. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!