Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi ismerős felkeresése...

Régi ismerős felkeresése facebookon? (Lenne értelme? )

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem vagyok egy nagy ismerősnek jelölő tipus, de akkor ezek szerint ő se. Nem tudom mi teendő legyek? Már több mint tíz éve nem beszéltünk. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 13. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy lenne-e ertelme, hogy milyen volt a kapcsolatotok anno. En a napokban voltam ugy, hogy felkerestem egy regi legjobb baratot mert irto maganyos vagyok de erezheto volt, hogy ez megint a semmibe megy mint anno a baratsagunk. Donts az alapjan szerintem, hogy anno mennyire lelkesedtetek egymasert. En sem vagyok az a jelolos tipus de most megtettem es felesleges kort futottam, de legalabb megprobaltam.
2020. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En mindig azt mondom: nahat de erdekes, feldopta a kepedet a facebook es gondoltam bejelollek, mi van veled stb stb stb. Meg akkor is, ha kulon kikerestem, ne adj isfen orakba telt megtalalnom. De lehet mas szoveget is momdani. Pl megnezed milyen csoportban van, belepsz oda es mondod, je te is benne vagy az xy csoportba? Vagy szimplan egyenesen megmondod neki, hogy random eszedbe jutott es szeretnel erdeklodni. Nekem sokszor bevalt, ami meg nem az lecsuszott a messenger listamon es a tobbiek kerultek a helyere.
2020. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az érzésed? Lenne közös mondanivaló, téma, beszélgetni való? Tudod, hogy mennyire változott meg az élete? Nem okozna-e gondot neki, hogy most felkeresed? Mérlegeld, hogy 10 évvel ezelőtt milyen volt vele a kapcsolatod, hogyan váltatok el, és az alapján lépj felé.
2020. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen tökölni?

Akár beszéltetek, akár nem, akkor is ismerős, ennél fogva bármilyen indok nélkül simán bejelölheted. Aztán majd lesz valami. Ha nem is szóltok egymáshoz, az ismerőseid között elfér, nem?

Mások százával jelölgetik az embereket.

2020. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!