Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Be tudtok másolni "menj a...

Be tudtok másolni "menj a francba" üzeneteket amit a barátotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk volt egy jó barátságod, majd összevesztetek. Ilyen utolsó üzenetminta érdekel.


Ki milyet kapott már? :D

Röhögjük szét egymásét!



2020. ápr. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

"Olyan gyerekes vagy" - mondta ékesszólással, miután kiprovokálta beszólogatással hogy elküldjem a francba :D


Jobb nélküle.

2020. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Á ez uncsi! :P
2020. ápr. 21. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem irigylem a vastag bőrt a képeden, hogy még te mered felhozni hogy mi 1 évig lemondogattunk mindent... vagy inkább te... És köszi, hogy kb.lecsóróztál amiért nekem számít 1-2 ezer ft, igen, nekem azért az 1-2 ezerért is meg kell dolgoznom. Ha úgy érzed nem vagyunk egy kaliber, egyrészt kur vára sajnállak, másrészt akkor keress hozzádvaló sznob pi csákat, akik mindig ráérnek, nincs életük és ki vannak tömve lóvéval.

őszíntén rühellem amikor valaki a problémára úgy reagál, hogy "oké, akkor csá ne legyünk barátok". Ezzel te azt mondod h eddig sem voltunk barátok, mert egy barátságot nem dob el az ember ennyivel. De köszi, hogy őszinte voltál és elmondtad mit ér neked ez az egész.



Story: elmentünk szülinapomon a Balatonra vonattal (5K/fő), majd ettünk fejenként 2-3K-ért, amit ők úgy terveztek, hogy részben vagy egészben én fizetek. Mert miért ne. Én meg ezrn a ponton untam meg azt is, hogy 50 forintokon cirkuszoltak korábban és soha nem lehetett sehova menni hónapokon keresztül, mert jaj, 600 meg 1500 forint milyen drága.


Akkor ott rohadjál meg, megyek a "sznob pitsa" barátaimmal, akik nem fogják a pénzre, hogy nem akarnak látni hónapokig. :D

2020. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!