Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek! Ti elfordulnátok az...

Emberek! Ti elfordulnátok az ellenkező nemű barátotoktól ezért?

Figyelt kérdés
Mert tegyük fel lesz valakitek, vagy még egy jó barátotok, aki ellenkező nemű?

2015. júl. 7. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
De most miért? Nem is adtál okot..
2015. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert tegyük fel az élettárs fontosabb, mint a barát.
2015. júl. 7. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem,de nem fordulnék el senkitől ok nélkül.

Hogy most az milyen nemű az teljesen mindegy.

2015. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért mert nagyon meleg van, de nem értem a kérdést. Mivan?
2015. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tettem. Tök mindegy milyen nemű barátom van, a barát az barát. Mikor összejöttem párommal, nem is volt ilyenből probléma. Nem féltékenykedő típus és nem is adok rá okot. Nekem 3 nagyon jó fiú barátom van, neki meg 3 nagyon jó lánybarátja :D

Szoktunk úgy is programokat csinálni hogy együtt vagyunk velük, vagy hogy elmegyünk külön-külön a barátainkkal, úgy hogy a másik nincs ott.

Ez nálunk azért van mert az én barátaim meg párom nem egy korosztály és nem igazán értik meg egymást :D és én ugyanígy vagyok a lánybarátaival, meg nehezen is barátkozok lányokkal.


Szerintem ez nem probléma, ahol meg ez megtörténik, ott nem is barátság volt. Attól mert párom lesz, nem fogom feladni a több éves kapcsolataimat.


Amúgy a barátainknak is vannak párjaik, mégis barátkoznak velünk :D

2015. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezért elfordulni? Én se fordultam el a barataimtol mert lett valakim. Sőt,még segítettek is hogy osszejojjunk, ezáltal még erősebb lett a kapcsolat
2015. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. Vagyok.

Nem,nem fordulnék el tőle.Az hogy én együtt vagyok valakivel,nem akadályoz meg hogy más nemű emberekkel barátkozzak.Semmi rossz nincs benne.De ha rosszat csinál,megbánt,szemétkedik stb..akkor esetleg.De szólnék

neki hogy mi miatt nem akarok vele barátkozni.

2015. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó egy ellenkező nemű barát.
2015. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy ember életében nem csak egyetlen másiknak van hely, még akkor sem, ha egy komoly párkapcsolatban (nem 1-2 hetes járogatásokra gondolok) a szerelmünk tényleg fontosabb mindenkinél.

De attól miért kéne a barátságokat leépíteni?

Értelmes ember értelmes kapcsolatban bízik a szerelmében, és tudja, hogy a barátság meg a félreQrás nem ugyanaz.

2015. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!