Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itthon is divatba tudnám ezt...

Itthon is divatba tudnám ezt hozni, Németországban már szokás?

Figyelt kérdés

biztos sokan éreztek így ,hogy a régi barátok már nem keresnek,és nem tudjátok az okát.a sulis barátok kikopnak,vagy a távolság a gond,és a felnőtteknek már nem sok esélyünk van barátokat szerezni,iskola már nincs,sok munkahely sem alkalmas erre,az interneten nagyon gáz oldalak vannak,nincs igazán normális barátkereső,bár sokan hiányolják,sok a tanács hogy élőben ismerkedj,az elgondolás jó,de mégis hogy?elkezdesz idegenekkel beszélni,aztán ugyis mindenki megy a maga utján tovább,vagy még hülyének is néznek.

nálunk is általános a probléma.fiatal pár vagyunk mindig mi kerestük a többieket,alig reagáltak,többiek nem keresnek,de én 50 -edjére is probálkoztam,és ha feladom akkor megszűnik a kapcsolat. és nem tudom az okát,viccelődösek vagyunk kedvesek,nem kérkedősek,nem flegmák,(sőt néha tűrtük mások kérkedéseit,vagy bunkoságát)vannak érdekes témáink,szerettünk kártyázni,strandolni,bulizni,sőt mindig mi vettünk kajához dolgokat,vagy mentünk el másokért kocsival stb.(tévedés ne essék mi is élveztük,)csak nem tudom mi lehet a gond.biztos sokan éreznek igy.még gyerek előtt megszűntek a kapcsolatok,igy nem ez lehet a gond.sőt,vannak kisgyerekes ismerőseink is,sokszor elutasitanak,nem érnek rá,ugy vettem észre előnyt élvez a család.mindig a testvéreikkel szüleikkel mennek ide-oda.a család miatt pattintanak le sokszor.nekünk nincsenek szüleink(anyám külföldön),tesóm sincs.de nem értem miért nem jobb nekik is barátokkal tölteni az időt.aktívak maradtunk ,szeretünk programokra menni.ugy hallottam csak külföldön vannak ilyen oldalak ahol programokra lehet partnereket keresni,beszélgetésekre ilyesmi,és ha jól alakul továbbra is összejárhatnak.a felnőtteknek nehéz barátokat találni és nem pótolja a régieket,de ha nem keresnek,néha talán még jobb barátságok alakulhatnak ki.(magyarországon csak kiröhögnek ezzel az ötlettel,de bnem lehetne a fb-on létrehozni egy csoportot ahol közös programokra lehet elhivni másokat(bármely korosztály)vagy más családokat,és lehetne jelentkezni rá?szerintem sok a magányos ember,akinek éppen nincs kivel elmenni valahova.külföldön már szokás,ez tényleg annyira hülyeség? ha valaki létrehozna egy ilyen csoportot kérem hivjon be :) vannak barátság csoportok fb-on,de az nem alkalmas direkt progrmok összehozására,és ott nem is beszélgetnek egymással az emberek.köszönöm a válaszokat


2018. aug. 9. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem "külföldön" szokás, mindenhol, itt is.


Az a magyar ebben, hogy valaki mással akarod kielégíttetni az ebbéli igényeidet, azaz MÁS hozzon létre erre csoportot és nem te.


Miért nem csinálod meg?

2018. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Útitárs-kereső csoportok vannak facebookon, programokra barátkeresőről nem tudok. Amúgy semmi akadálya, hogy létrehozz egyet, szerintem próbáld meg nyugodtan, csak előtte jól gondold át, milyen szabályokat akarsz lefektetni, legyen egyértelmű, hogy nem társkereső vagy swinger-klub, nyitott vagy zárt csoportot érdemes-e csinálni, és mennyi időd van az adminteendőkre.
2018. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve nem hülyeség, viszont azzal számolni kell hogy aki enélkül se jár el ide-oda az egy szervezett programra se fog kényszeresen elmenni.

Én magamról tudom hogy amit erőltetnek az csak annál rosszabb.

2018. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanebben a helyzetben vagyok, azzal súlyosbítva, hogy engem azért mindig megtalálnak, ha valakinek valami (az esetek 90%-ában pénz) kell...


Lassan már remeteként élek sajnos.

2018. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csinálsz ilyen csoportot Írd meg nekem. 😃

Én barátkozni szeretnék, de vagy depis anyukákat fogok ki, vagy olyat aki ha meleg van azért nem jön, ha hűvös van azért, szóval sose jó.

Nemrég költöztünk (két kicsi gyerekkel) pest megyébe és nem találom a helyem. 😞

2018. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!