Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyenek az angolok igazából...

Milyenek az angolok igazából szerintetek?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira ridegek, hogy nem lehet mélyebb barátságokat kialakítani?
2020. ápr. 24. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint bármelyik más nemzetnél, embere válogatja.
2020. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

A legeslegjobb emberek a világon. Simple the best.


Valójában a magyarok a ridegek, ha jól megnézed a témát. Az angolok távolságot tartanak, de ha valakit megkedveltek, akkor ahhoz nagyon jók és hűségesek tudnak lenni.


A magyarok felszínesek, ostobák, nagyon pozitívnak hiszik magukat, nagyon barátsághos népnek, holott ez egyáltalán nem igaz. Ami náluk barátságosság, az valójában a másikra való tapadás, kihasználás, az adott ember ügyeibe való kéretlen belepofázás. na és a folytonos étellel tömés!

Nem tudnak távolságot tartani - semmilyen formában, de főként nem lelkileg.

2020. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
you know, maaaaan, they're just like us, you know
2020. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Második: szégyelld magad!

Te talán nem magyar vagy? Mégis magyarul írsz..

2020. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint ahogy minden nemzetben, ott is vannak jó és rossz emberek. Vannak, akik kétszínűek, ridegek, lenézőek, megtestesítik az udvariasság mögé bújtatott felsőbbrendűségi komplexust, akikkel nem fogsz tudni összebarátkozni. Vannak normális, kedves, nyitott, befogadó és barátságos emberek, akikkel össze tudsz barátkozni. Vannak szorgalmasok, vannak lusták, vannak értelmesek, vannak buták. Itt sem lehet általánosítani. Mondom úgy, hogy egyáltalán nem szerettem ott lakni, el is költöztem onnan.
2020. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

#4:

Ennek a beugatásnak aztán sok értelme volt. Magadra ismertél? Fáj az igazság? Te bajod.

2020. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Saját népéről még így nyilatkozni senkit nem hallottam.


Érdekes, a külföldiek véleménye a magyarokról mind pozitív: őszinték, kedvesek, barátságosak, igazukért kiálló gerincesek stb.


De végülis ez a te véleményed és jogod van hozzá.

2020. ápr. 24. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Például az angolok nem fikázzák agyon saját népüket, büszkék, hogy angolnak születtek. Persze náluk is van ilyen demagóg negatív ember mint a 2-es de nem szokványos.
2020. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Akit én ismertem az nagyon közvetlen, barátságos, tiszteletteljes volt mindenkivel.
2020. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!