Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol keressek fiú barátot?

Hol keressek fiú barátot?

Figyelt kérdés

Tudni lehet, hogy én személy szerint fiúkkal jobban kijövök, mint a lányokkal, viszont minden barátság, amint a haverjaimmal kialakítottam nem alakult valami fényesen. Vagy a féltékeny barátnő kavart be vagy pedig közeledni próbáltak hozzám, amit én nem akartam és persze az új fiú társaság miatt lekezelően kezdtem el viselkedni velem szemben. Nem tudom miért történt, így viszont már rég nem beszélünk egymással.


Most, hogy mindenkit elveszítettem úgy mond magam körül már egy ideje, kezdem eléggé rosszul érezni magam. Igaz csak haverok voltak, de volt egy akivel szorosabb barátság alakult ki köztünk és neki mindent eltudtam mondani, de már ő is sincs mellettem. Nem tudom, hogyan barátkozzak másokkal, hogy csak barátságról legyen szó, ráadásul nem is merek bele vágni, még is jó lenne ha lenne mellettem egy fiú barát, aki támogat, meghallgat stb és ez oda-vissza. Akivel idővel szoros barátságot alakíthatok ki.


17L



2020. ápr. 26. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy fiú-lány között nincs barátság.

De, egyébként van, csak elég ritka, hogy az egyik fél ne akarjon többet. Általában tényleg ez az, ami tönkreteszi az egészet.

Neten, főleg itt gyakorin meg pláne.

2020. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem keserítenélek el,de nem sok esély van rá. Nekem 7 évig volt egy fiú barátom,akivel a semmiről is órákig tudtunk beszélni,soha nem gondoltunk bele többet,ismertük egymást,mint a testvérek. Aztán jött a féltékeny barátnő és egyetlen perc alatt felrúgta azt a 7 évet. Ez van,ha végre találsz egy normálisat.
2020. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!