Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez hülyeség lenne?

Szerintetek ez hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt eléggé megbántott egy barátom, szerintem nem is sejtette, hogy nekem rosszuleshet majd, amit tesz, de akkor felkaptam a vizet, hogy nem volt őszinte. Meg sem beszéltük a dolgot, még azon nyomban a Facebook ismerőseim közül is kitöröltem. ( Annyi volt hogy szégyelltem valamit a suliban aminek nyoma volt a naplóban, és ő ezt megnézte a tudtom nélkül nekem nem szólt róla, hanem a többi baráttól tudtam meg hogy nekik elújságolta h mit tudott meg.) Eddig mindent a szemembe mondott, ezt meg most elhallgatta. Ezek után még valahogy ő is meg volt sértve. Nekem nagyon hiányzik az életemből, ő azt hiszi, hogy gyűlölöm. Előtte napi szinten együtt voltunk, aztán hirtelen semmi. Amikor elküldtem, akkor sírt. Visszahallottam hogy ő is szokott engem a viszály óta leszólogatni.Ő nem fog előre köszönni meg stb. Ez a 6. éve, hogy nem beszélünk. Ezek után érdemes lenne felkeresnem?
2020. ápr. 27. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Régi megromlott ismeretség felújítása az én életemben még mindig csak rosszul végződött.
2020. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy eleg ertelmetlen vita volt.

A gond az, hogy 6 ev tavlatabol az ember nagyon sokat valtozik, plane a tizen-huszon eves korosztalyban.

Nekem is a gimis legjobb baratnom szo nelkul lepett ki az eletembol, amit sohasem ertettem es borzasztoan osszetorte a szivemet.

Ekkor 18 evesek voltunk.

Majd 7 evvel kesobb megkeresett es ram irt Facebookon, es elmondta hogy a harmadik “kerék” baratnonk kavart be, es o minden rosszat elmondott rolam a hatam mogott. Ok ketten baratok maradtak meg par evig, engem meg kizartak.

A legjobb baratnomet veszitettem el, azt a fajta baratsagot, ami minden napodat felviditja.

Bocsanatot kert es azt kerdezte, lenne e kedvem ujra felvenni a kapcsolatot?

A valaszom az volt: Nem.

Megkoszontem a batorsagat es azt is hogy ennyi ev tavlatabol ram irt es elmagyarazta mi tortent, bocsanatot kert stb, de ugy ereztem en mar annyira mas szemely lettem, hogy a baratsagunk semmilyen formaban nem mukodhetne.

Azok a viccek, amiken sirva rohogtunk mar meg sem mosolyogtattak, es minden amit egyutt csinaltunk valami olyan volt ami engem mar semmilyen forbaman nem erdekelt.

Lehet rosszul dontottem, de nem hianyzik a baratsaga.

Hat ez tortenik ennyi ev tavlatabol.

Persze egy probat mindenkeppeneger a dolog.

2020. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem . Ha fontos lennél neki akkor keresne, próbálná megbeszélni a dolgot. Ne érezd hogy hiányzik mert neki pont ez a célja, hogy még te kérj tőle bocsánatot és te érezd magad sz@rul miatta . Ha bocsánatot kérnél tőle , fölényben érezné magát és csak kihasználna, akár sunyibb dolgokkal is . Hidd el... Az ilyen nem barát, csak egy kétszínű pióca... Lehet elfogult vagyok, de igaz
2020. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!