Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyeség emiatt megszakítani...

Hülyeség emiatt megszakítani egy barátságot?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy srác akiért én nagyon oda voltam, bár túl sok minden nem történt köztünk, 5honapos dolog volt kb, aztán a végén a srác folyton hitegetett, hülyének nézett, tönkretett idegileg, nem reszleteznem, de az egy rossz időszak volt számomra, minderről a baratnom tud is, részletesen persze mindenről. Azóta én már nyilván talalkozgattam másokkal stb, most pedig már 7honapja van kapcsolatom és nagyon szeretem is a barátomat.


A baratnom ma viszont elküldte,'hogy találkozott tegnap ezzel a sraccal akivel régen kavartam. Már párszor küldte, hogy beszélgetnek stb, az is rosszul esett úgymond. És nem amiatt mert éreznek a srác iránt valamit, csak számomra baratnomtol gerinctelenségnek érzem, hogy egy olyan emberrel kavar aki miatt szenvedtem. És valahogy ezt nem tudom jó szemmel nezni.. plusz nem tudnám elképzelni, hogy elhivom őket és akkor ezt az embert is lassam.


Erre azt mondtam baratnomnek, hogy nem tudok mit mondani erre az egészre, és, hogy azt csinál amit akar, nekem ez innentől nem barátság, mert én ezt fordítva nem csináltam volna meg vele.



2019. aug. 5. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
A barátnőd élete független a te életedtől. Részedről a kapcsolatnak vége,ő meg azzal jár, akivel akar. Legfeljebb neked nem kell a sráccal találkoznod. De ha neked ez már nem fér bele a barátságba, akkor jobb is, ha nem barátkoztok, úgyse tudnál már jóindulattal nézni a barátnődre.
2019. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert ti nem passzoltatok össze, ők lehet pont igen. Nem a férjed volt, csak egy kavarás, próbálkozás. El is telt több év. Akkor lett volna gáz, ha utánad jön össze vele a barátnőd.
2019. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, én sem tudnék barátságban maradni vele, jól tetted, hogy megmondtad neki.
2019. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!