Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezzel jelezné hogy érdeklődik...

Ezzel jelezné hogy érdeklődik irántam, de más tetszik neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélek az utóbbi időben, és már rég mondta hogy van egy lány aki tetszik neki. Nem én vagyok az mivel a lány fiatalabb nálam. Az utóbbi időben viszont azt veszem észre hogy közeledik felém. Azt mondja szép/aranyos vagyok, jó lenne találkozni, küldjek az arcomról neki képet (snapchat, ő is küldött). Ha rákérdezek hogy több-e van köztünk mint barátság eltereli a témát valami másra vagy nem is válaszol. Arról a bizonyos lányról egész sokat mesélt, hogy csak az a fontos hogy ő keresse a karantén idején, viszont mindig nekem is ír meg mondja hogy szeretne beszélgetni. Nem tudom követni hogy mik a szándékai. Szerintetek?

L


2020. ápr. 28. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok. Mi lenne a szandeka veled, ha nem is ismer eloben?
2020. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a szándéka, hogy semmit nem akar a barátságon kívül! Ne ringasd magadat hiú reményekbe! Aki más nőről beszél egyfolytában attól semmit nem lehet várni. Ezek után amúgy is kéne a rossebnek!!!
2020. ápr. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!