Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked hány barátod van?

Neked hány barátod van?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt sok barátom, és néha úgy érzem vágyom több ember barátságára. Tudom, nem a mennyiség számít, de szerettem volna népszerű lenni, nagyobb baráti körrel. Jelenleg 5 ember van, akiket tényleg jószívvel "barátnak" hívok, akikre számíthatok. Rajtuk kívül csak haverok vannak, akikkel pl eljárok (eljártam mikor lehetett) bulizni, vagy akikkel csak összeültünk egy-egy italra. A haveri köröm nagyobb, mert sok helyre eljárok, van akiket bulikból ismerek, viszont igazbarátokból nincs sok. Vagy ez lenne a normális? Más emberek, akiket látok, sokkal több baráttal rendelkeznek.

Légyszi írd meg, neked hány barátod van.


2020. ápr. 29. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
1, plusz a párom.
2020. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaim.
2020. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%

Tizenhárom emberre tudnám azt mondani, hogy nagyon közeli barátok, és tűzbe tenném értük a kezemet. Tényleg, azok az emberek, akikre tudom, hogy bármikor bármiben számíthatok.

Öt külföldi barátom van, velük sajnos ritkábban találkozom (évente általában kétszer), de minimum hetente beszélünk vagy videochat-elünk.

Tagja vagyok egy nagyjából negyven fős közösségnek, igazából itt nem mondanék mindenkit a barátomnak, de a jó kapcsolat megvan, de itt is legalább tíz emberrel őszintén mondani tudom, hogy a barátom. Egy kisebb, hat fős, sportközösségben úgyszintén mindenkit jó barátomnak mondanék, nagyon összekovácsoltak minket a közös óráink.

20/L (ha esetleg viszonyítani szeretnél)

2020. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Barát: 5 (Nem kell több.)

Haver: 25

Ismerős: 200+

2020. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Egy.
2020. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Már csak egy marad, elég sokat változtam, és már nem találtam a közös hangot sokakkal, új barátságok kiépítése pedig egyelőre nem sikerült, sajnos az egykori önbizalomhiányos időszakom, amely alatt bezárkóztam erősen megtépázta a szociális képességeimet. :/
2020. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Barat 0

Haverok akkikre szamithatok ebben-abban: 3

Haverok akikkel szivesen dumalok vannak kozos programjaim kb 10

isemrosok akikket ha latok dumalok jopofizok kb 100

22f

2020. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2 barát, haverral nem rendelkezem
2020. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
0 barát
2020. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3, szerintem ez is sok. Aki azt mondja 10-20, az nem tudja mit jelent! Ezekre az emberekre lelkileg, tevőlegesen, de anyagilag is számíthatok.
2020. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!