Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alljak hozza egy ilyen...

Hogyan alljak hozza egy ilyen alszent, irigy barathoz?

Figyelt kérdés
8 éve tartó baratsagom pár honapja ert véget, mégpedig azért mert Kiderult hogy az illető nő mimden dolgomat kibeszelte a többi baratnojenek. Ez még semmi... a sokk akkor ért amikor a ferjem csaladjaban is bekavart, mert a ferjem batyjanak a felesege nem igazan akart elfogadni engem es kiderult hogy mindent 6x durvabban visszamondott a sogornomnek, amit en mondtam, de vegig kibeszelte nekem is az illetőt a barátnőm . Tehat jól megkavarta a szart a ferjrm csaladjaban. Szerencsére a fedjem is latja ill fül tanúja volt nehanyszor amiket mondott a lany, de most ott tart a dolog, mivel a sogornomnek ez tetszik ami kialakult hogy en vagyok a mumus a csaladban mert en muket mondtam rola... de semmi valotlant nem mondtam es arrol en senkinek nem beszeltem hogy en is hallottam a baratnomtol vissza dolgokat amiket a sogorno mondott. Esely sincs megbeszelni ezt, mert együtt kavezgatnak es mindent meg fogvtenni a barátnőm hogy engem aztasson, mert mindig is irigy volt ram es a ferjemre. Mit tegyek a helyzettel?
2020. ápr. 29. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen át érzem a helyzeted. Velem is volt egy hasonló eset amelyben nagyon durván elárult egyik barátnőm, és az volt az egészben a durva, hogy még én voltam a végén a hibás. Teljes mértékben minden téren ki kell zárni az ilyen embert az életedből, bocsáss meg neki ne süllyedj le az ő szintjére és folytasd nélküle a mindennapokat. Meg kapja előbb utóbb mindenki a rossz tettei miatt járó büntetést emiatt legyél nyugodt, te csak dőlj hátra s örülj annak hogy nemtud többet kavarni az életedben :) Az irigység nagy úr.

Kitartást!

2020. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Nekem 10 éves barátságom ment tönkre, nem egészen ez a sztori, de hasonló. Nem érdekelt ezek után a királykisasszony lelkivilága, megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2020. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne is akard megbeszélni, semmi értelme egy ilyen kétszínű emberrel kommunikálni. Zárd le ezt a kamubarátságot, ezen már sehogy nem lehet javítani és ha lehetne se lenne érdemes.
2020. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egy irigy, sunyi, alattomos, kibeszélő barátnő ezerszer rosszabb, mint egy ellenség. Lapát.
2020. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonymousreview60 ***** válasza:
A dolog egyszerű: Minden téren megszakítod vele a kapcsolatot: telefonszám, Facebook kapcsolat stb. töröl.
2020. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Es a ferjem csaladjaval mit csinaljak? Ok nem nekem hisznek most.... haben a sogornomnek meg az ex legjobb baratnomnek...
2020. ápr. 29. 17:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 ez valami hittan csoport? Mondhatod: sajnálom, hogy hazugságokat terjesztett rólam valaki, de figyeljetek rám: itt vagyok, ilyen vagyok. És kész.
2020. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 igen! Körülbelül úgy fest, élén azzal a rosszindulatú nemberrel es hivei mennek utána mint a birkák....
2020. ápr. 29. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a négy fal és négyszemközt között lenyalnék neki két nagy büdös pofont, aztán kidobnám az életemből, végleg.
2020. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjed melletted áll, hisz neked? Ha igen, akkor semmi dolgod, teszel a családra magasról, nem jársz hozzájuk, nem erőlteted a jópofit és örülsz, hogy nem kell ilyen emberekkel foglalkoznod.
2020. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!