Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm megsértődött,...

Egyik barátnőm megsértődött, mert nem szeretnék vele a vírus miatt találkozni, tényleg az én hibám?

Figyelt kérdés
Én reagálom le rosszul? Vagy most ilyenkor mit kéne mondanom? Képes emiatt flegmázni.

2020. ápr. 4. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem barát, vagy primitív mint egy faék.

Kell neked ilyen lehúzó "barátság"?

2020. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Találkozz vele.

Közben panaszkodj fejfájásra és köhögjél szárazat.

:)

2020. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit rosszul esett hogy nem akart velem talalkozni holott a baratjaval talalkozik aki sokkal messzebb el mint en es vszinu mindig buszoznak ha talalkoznak, meg munkaba is jar. Es ha buszozni kepes sok ember kozt akkor velem mert nem talalkozott pedig en nem jarok sehova mar hetek ota. Es mikor azt a valaszt kapom ra ha mondom h vele is talalkozik h az azert mas akkor kicsit erdekes ez hogy kinek mi fontosabb es mit valasztana. Kar hogy a lanyok nem olyan huseges baratok sokszor mint a fiuk..
2020. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
eleve ne találkozzon senki senkivel ha kicsit is szereti magát és a barátja egészségét és pont.
2020. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!