Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoz a barátnőm?

Nikooo12 kérdése:

Miért utánoz a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mióta többet együtt lógunk az egyik legjobb barátnőmmel észrevettem hogy utánoz. Nem tárgyilagosan hogy ugyan olyan dolgai vannak mint nekem, hanem az üzenet stílusomat, a szövegeimet, ha együtt vagyunk a mimikáimat. Minden mozdulatom leköveti még akkor is ha nem érti miért csinálom gyorsan próbálja leutánozni. Ha üzenetben beszélünk mikor emojit írok ő is, mikor xd-t ő is. Ha lereakciózom az üzenetét akkor gyorsan ő is az enyémet. Illetve ha egy harmadik barátnőnk is becsatlakozik akkor őt is utánozza. Elég zavaró, nem tudom ez pszichés-e nála vagy ilyesmi. Egyke gyerek, elég hánytatott sorsa volt a szülei nem nagyon figyeltek rá kiskorában. Elmondjam neki hogy ne csinálja vagy felesleges mert ezt nem tudja irányítani?

2020. ápr. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, egy kolléganőmön. Használja a szófordulataimat, a mozdulataimat, sőt vett ugyanolyan ruhát is, mint nekem van. Idegesített engem is, de aztán valaki azt mondta, hogy ez a hízelgés egyik formája. Szerintem így kéne felfogni, bár nehéz, az biztos.
2020. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy olvasta valahol, hogy szimpátiát kelthet a másikban, ha utánozni próbálod.
2020. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs saját stílusa.
2020. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Velem is szokott lenni ilyen, hogy rám ragad valami a másikról. Pl egy kifejezés, valami vicces szöveg és szinte észre se veszem. Amit te írtál viszont már túlzásnak érzem, inkább kérdezd meg miért csinálja.
2020. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolában utánoztam az egyik barátnőmet, de annyira, hogy ha mögötte sétáltam, ugyanoda léptem, mint ő. Azért csináltam, mert úgy éreztem, sokan nem szeretnek, őt pedig mindenki, így ha mindenben leutánzom, biztos nem csinálok buta, vagy idegesítő dolgokat, hanem jókat és hasznosakat és akkor engem is mindenki szeretni fog.
2020. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!