Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm miért utánoz folyton?

A barátnőm miért utánoz folyton?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, nem tinik. Az Instagramon bármit kitalálok mindenr ami létezik leutánoz rólam. Ha van egy hobbim, abban is utánoz. Ugyan olyan ruhákat vesz, ő is jógázik. A legnagyobb álmomat is lassan ellopja, ő is ugyan azt akarja. Már úgy érzem az egész életemet ellopja... Nem értem miért csinálja ezt. Korábban csak nevettem rajta, hogy mindent ugyan úgy csinál, mint én, de most már kezdek kiakadni...
2020. febr. 9. 10:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%

Az lehetetlen, hogy együtt valósítsátok meg a te álmod?

Szerintem függ tőled elég rendesen ennyi, ez még nem feltétlenül negatív.


Egy dologra figyelj, hogy olyan pasival ismerkedj akinek van fiú ikertesója.

2020. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Édes hármas?
2020. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A tegnapi másik kérdésed (ugyanerről) befulladt?? Vagy miért kezded újra?
2020. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2020. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
30 évesen az insta a legnagyobb problémád????
2020. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
#3: na igen, kb 13 évesek szintje... :-/
2020. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Ne rakd ki nyilvánosan és nem fog utánozni.

Amúgy viccesen formában rá lehetne kérdezni, hogy " amúgy te direkt utánozol?" Vagy " hú már mint az ikrek nem? Telepatia?"

Lehet te vmit jól csinálsz amivel közelítesz egy jó dologhoz (az álmodhoz) és úgy gondolja ha mindent úgy tesz amit te akkor neki is sikerül.

Ha ennyire bánt és akkora barinők vagytok akkor én leülnék vele és elmondanám hogy mar zavar és miért teszi ezt. Esetleg segíts neki új célt találni. De ha neked pl.egy ház az álmod akkor nem jársz sikerrel mert sztem mindenkinek az.

2020. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is van egy ilyen barátnőm. Az egyetemen ismertem meg, mert szaktársak voltunk és mindig ugyanúgy velem vette fel a tárgyait, ugyanazokat a szabválokat vette fel mint én, ugyanazokat a nyelveket tanulta mint én, mindig velem akart menni mindenhova, ha kipróbáltam vagy elkezdtem valamit pl. új hobbi vagy sport, akkor ő is... mindig ugyanabba a koliba jelentkezett mint én, ugyanazokkal az emberekkel barátkozott mint én. Frufrut vágattam, ő is. Mikor lediplomáztunk, én utána még tovább szerettem volna tanulni és akkor kitalàlta, hogy ő is szeretne, pont ugyanazon az egyetemen.. most már visszavett, de sokáig elviselhetetlen volt.

Szóval lehet, hogy ez ilyen gyerekes hülyeségnek tűnik, de én megértem a kérdezőt, mert ez iszonyat idegesítő már egy idő után. Persze, valamikor jópofa vagy valamikor az ember örül neki, hogy pl. van egy társa mondjuk sportoláshoz vagy akármi. Viszont én nagyon nehezen viseltem, mert tényleg olyan érzés, mintha valaki megpróbálná elvenni az egyéniségem, a saját személyiségem, gondolataim, vágyaim stb. és én azt sem bírtam, hogy mindig ott van velem és egy percem nem volt nélküle.

2020. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsó-utolsó előtti, köszi nektek, látom ti megértitek!

Minden ötletemet lemásolja, bármi újaba kezdek bele, tuti, hogy ő is! Önálló gondolata sincs...nagy bosszant.

2020. febr. 9. 12:15
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Én lehet egy kicsit szivatnám.

Kezdeném azzal, hogy hülyeségeket találok ki és jót röhögök rajta.

Van pasija? Lehet keresni kéne neki egyet hogy ne veled legyen elfoglalva

Nekem amúgy NŐVÉREM csinálta ezt. Vettem felsőt ő is ugyanazt a színt. Vörösre festettem a hajam ő is.

Pedig ha azt nézzük nekem kellett volna utánozni mivel ő az idősebb 8 évvel.

Szerintem keríts neki palit

2020. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!