Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoz a legjobb barátnőm?

Miért utánoz a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy megtudta milyen zenét hallgatok, elkezdte hallgatni, hozzá tenném hogy előtte nem ismerte az előadót.. Utána azt állította hogy sokkal hamarabb kezdte már hallgatni.. Jó leszoktam annak az énekesnek a zenéiről. Most megint hallgatok már vagy 6 hónapja egy másikat. Megtudta.. Na ki most legnagyobb rajongó? Hát ő.. Szóba hozta hogy én szeretem xy rappert mondom aha bírom, ő mondta hogy ő nem annyira. De ahogy ugye megtudta hogy hallgatom is ő is rászokott. Instagrammon bekövetett mindenkit akit én követek. Utánozza a stílusomat. Illetve a beszéd stílusomat. Mondom neki rendeltünk a h&m-ből ruhákat, 2 hét múlva mit mond képzeld rendeltünk a h&m-ből ruhákat. De, előtte azt se szerette.. Megosztom vele a dolgaimat de inkább ezentúl már nem... Miért utánoz engem?? Most is rendeltem ruhát csak már máshonnan és azt nem mondom el neki.......... Én 16 éves vagyok és ő is annyi. Válaszaitokat előre is megköszönöm. :(

2019. jún. 19. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, nincs még saját stílusa, megy a tömeg után.
2019. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen barátnőm nekem is volt, ő főként 13-14-15 éves korában csinálta ezt. Ugyanolyan tolltartó, ugyanolyan tollak, mikor válltáskára cseréltem az iskolatáskám, akkor ő is (színe, formája ugyanolyan) és még sorolhatnám.. én megszakítottam vele a kapcsolatot, mikor már nagyon idegesített.

Szerintem mondd meg neki legközelebb, mennyire eleged van ebből, de ha megtalálja a saját stílusát, biztosan abbahagyja. Ez mondjuk 1-2 év is lehet

2019. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Arra nem gondoltál,hogy szimplán megtettszett neki?

Nem állok senki pártjára,mert a másik oldalról jártam már úgy,hogy ártatlanul megtetszett valami amt a bnőm előbb ismert,aztán a fejébe vette,hogy utánzom őt. A végén már ott is utánzást látott ami nem is tőle származott. Azért hizzátenném hogy senki sem divatdiktátor az átlagok kozott. Gondolom te is lattad/hallottad azokat a zenéket valahol. Nem tilos h másnak is tessen. Gyerekesnek tartom az ilyet aki azt hiszi h ő teljesen egyedi stilusu és a világon más semmit nem szerethet amit ő

2019. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez legyen a legmagyobb bajod. Örülj hogy van akinek tetszik a stílusod, és ne legyél ennyire gyerekes.
2019. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem nagy dolog, hogy ki milyen zenét szeret, de idegesítő lehet ha folyton ezt csinálja. Szerintem féltékeny vagy nincs megelégedve a saját életével, ezért akar más bőrébe bújni. Ha egyenlőre nincs vele más gond, csupán a ruhák meg a zene akkor talán próbálj beszélni vele. Kérdezd meg, hogy ő mit szeret (zene amit mondjuk nem ismersz, ruha márka amit nem viselsz stb..)próbálj picit érdeklődni, talán rájön, hogy nem mindig csak az a jó amit más hallgat meg visel, hanem az is lehet jó meg érdekes amit ő kedvel. Ezzel talán támogatod a barátnőd saját ízlésének kialakulását és lehet nem fogja fontosnak tartani mások utánzását.
2019. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hideg és meleg válaszokat is:)
2019. jún. 23. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!