Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fél éve rosszba voltam a...

Egy fél éve rosszba voltam a legjobb barátommal az osztályból és, hogy megkönnyebbüljek kibeszéltem egy pár alkalommal és nagyon nagy a bűntudatom, mert nem gondoltam, hogy egyszer újra jóban leszünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor felidegesített a hülye szokásaival. Engem hibáztatott amikor rossz jegyet kaptunk, miközben ugyanúgy hibásak voltunk. Lefotóz mindenkit amikor olyan arcot vág és beküldi az osztálycsoportba. És ilyen apróságok... Az osztályból sokan nem is szeretik az ilyen szokásai miatt. Titkokat nem mondtam soha el senkinek vagy megalázó dolgokat.


De emellet nagyon sokat segített nekem sok mindenben.

És amióta jóban vagyunk próbálok minél jobb barát lenni.

És nektek mi erről a véleményetek?


17/F



2020. ápr. 30. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szívás!


Mindenképp vald be neki, hogy amikor rosszban voltatok, akkor kibeszélted többször is!

Készülj fel arra, hogy nem fog örülni neki, de jobb lesz túl lenni azon a beszélgetésen!

Aztán meg ki tudja, lehet, hogy később ugyan olyan jóban lesztek, mint rég?

2020. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!