Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elnyom a szeretetével a...

Elnyom a szeretetével a legjobb barátnőm? A legjobb barátnőmmel 3 éve vagyunk ennyire jóban.

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindenen átmentünk már együtt. Kezdődött azzal, hogy járni kezdett a legjobb barátommal, akiről kiderült, hogy belém szerelmes. Utána ismét egy fiús helyzet volt, ahol "alul" maradt velem szemben. Akkor is az én (újabb) legjobb barátom kezdte neki csapni a szelet, mindezt azért, mert félt, hogy én visszautasítanám. Végül bevallotta nekem, hogy belém szerelmes. És a legjobb barátnőm akkor is "alul" maradt. Félek, nehogy ez falat emeljen közénk. Viszont olyan szinten ragaszkodik hozzám, hogy az iskolában (osztálytársak vagyunk), nem ülhetek más mellé. Ha valakivel beszélgetek, pár perc után már rám szól, hogy jöjjek vissza hozzá, mert egyedül van. Én is társ-függőnek vallom magam, de ő az én megszállottam. Ha nem vagyok iskolában, senkivel nem hajlandó beszélgetni, csak olvas. Ami viszont furcsa, hogy olyankor velem is rideg es úgy csinál, mintha berágott volna rám, mert beteg vagyok. Nagyon más mind a kettőnk családja. Őt mindenhová autóval viszik, kicsit "túl van szeretve". Naponta 5-6x hívják egymást a szüleivel. Talán, ami zavar és tudom, hogy ez nem normális:nem képes a sikereimnek rendesen örülni, nem reagál rájuk megfelelően. Meggondoltam az autós iskolával kapcsolatban magamat, mire hozzám vágta, hogy idáig nem is akartam vezetni, pedig nagy nehezen szereztem meg rá a pénzt. Tudom, hogy rajtam kívül nincs más barátja, de nem képes kilépni a komfort zónájából, mindenki elől elzárkózik, nem mer semmin változtatni, akkor sem, ha bántja (testi problémák). Hagynom kellene megállni a saját lábán? Valahogy mindig belekavarodik a szerelmi életembe, mindig az én ismertségemből járt valakivel. Én idén szeretnék sok dolgot újrakezdeni, de ő állandóan a múlton rágódik, amikor annyi lehetősége lenne, csak nem nyit felé.18/én 17/barátnőm
2018. jan. 30. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy kicsit lazíts a kapcsolatotokon, mert azért az durva, hogy nem viseli el, ha mással beszélgetsz.
2018. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen megértelek, ugyanez volt velem és a (volt) barátnőmmel. Nem tudom, veled hogy van, de engem folyton ölelgetett, puszilgatott. Persze nem akartam megbàntani, így visszaöleltem, és mosolyogtam amikor megpuszilt. Szóval ilyen helyzetben csak alkalmazkodni tudsz. De, próbáltad már azt, hogy amikor máshoz mész beszélgetni, őt is magaddal rángatod? Máris nagyobb lenne a látóköre, és mivel te, "megismertettél" vele másokat is, amikor beteg leszel, a barátnődnek lesz közös témája másokkal is. Mert szerintem neki ez a baja. A közös téma hiánya.
2018. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!