Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hamis barátaim lennének?

Hamis barátaim lennének?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet csak túl gondolom, de úgy érzem, hogy nem igaz barátaim vannak.

Volt egy rendezvény a városunkban, ahová eljött az egyik barátnőm ismerőse. Odamentem köszönni, visszaköszöntek, majd otthagytak. Mintha nem is ismertük volna egymást.


A sulinkban volt egy buli, ahová nem akart velem jönni a barátnőm, de rávettem. Már ő is nagyon várta, tökre örült hogy rábeszéltem, meg minden. De a bulin összevesztünk, és azt mondta hogy örülhetnék neki hogy itt van, neki semmi kedve nem volt eljönni, csak miattam tette és még hasonlók.


Most pedig, hogy ez a karanténos időszak van, nagyon egyedül érzem magam. A két barátnőm csak akkor keres ha segítenem kell nekik a tanulásban. Ketten eltelefonálgatnak, nekem meg van hogy vissza se írnak...



2020. ápr. 30. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

1-2 esetből ne vonj le végleges következtetést!

Légy kitartó és kezdeményezz ismét (másokkal).

2020. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban.
2020. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!