Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg rossz hatással lennéne...

Tényleg rossz hatással lennének rám a barátaim?

Figyelt kérdés
Van 4 lánybarátom akikkel nagyon jóban vagyok. Fura mert eddig sosem volt ennyi barátom. Én ennek nagyon örülök. Legutóbb egyikük tartott egy bulit amire mind elmentünk meg még sokan akiket nem is ismerek. Jó volt, jól éreztem magam, ittunk egy kicsit de nem rúgtam be. Ezelőtt sosem ittam semennyit. Kimondottan jó volt kipróbálni. Anyunak meséltem és kiakadt hogy rossz hatással vannak rám a barátaim. Nem enged el a következő buliba. Az is a baja hogy buli után ottaludnánk az egyik lánynál mind. Nem bízik bennük, nem mer elengedni velük. Fél hogy fiúk is vannak a buliban és hogy fiúk is alszanak ott. A többiek tényleg nagyon kész szoktak lenni de én nem vagyok olyan. És most rossz hogy nem mehetek pedig az összes barátnőm ott lesz. Szerintetek kinek van igaza?
2019. nov. 19. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintetek kinek van igaza? - attol fugg, hogy hany eves vagy!
2019. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17
2019. nov. 19. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van a saját szemszögéből.
2019. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Anyád egy idióta.

Azt hittem 14 eves vagy, erre kiderül hogy 17...

Jövőre érettségizel, egyetemre felvételizel, vállalhatsz munkát, valószínűleg elköltözöl... és nem mehetsz el bulizni a barátnőddel úgy hogy nem is rúgtál be?

A te korodbeliek többsége heti szinten a sárga földig issza le magát. Ez nem követendő példa, csak a másik veglet de szerintem a középutat kéne belőni, amit anyád is elfogadhatna.

Azzal meg hogy vannak fiúk mi probléma lenne? Nyilván olyan fiúkat hívtok akik nektek is szimpatikusak/ haverok, nem fognak megerőszakolni...

2019. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. De nagyon nem akar elengedni. Nem tudom mit tegyek hogy megértse.
2019. nov. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!