Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság: hány évvel lehet...

Barátság: hány évvel lehet nálad idősebb? és fiatalabb?

Figyelt kérdés

Jó, nem az az elsődleges, de azért mégis.

Te kb mennyi idős vagy most?



2020. máj. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tényező a kor.

A legfiatalabb barátom 14 éves, a legidősebb 36. Én 19 éves vagyok.

2020. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én kb 25 éves vagyok, fiatalabbakkal nem nagyon barátkozom, max pár év..csak mert itt még sokat számít, a nálam fiatalabbak még tanulnak, más az életük és a problémáik. Idősebbeknél nincs határ de úgy 40 év fölöttiek nem nagyon vannak nekem
2020. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tényező a kor. 23 éves vagyok. Az egyik legjobb lány barátom egy 33 éves anyuka, a másik egy 20 éves diáklány. Mindketten évfolyamtársaim voltak. A srácok közül legjobb barátom osztálytársam volt gimiben, a másik két férfi barátomat egy szakmai csoportban ismertem meg, egyikük 26 éves (mint a párom), másikuk talán 40.
2020. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez fiatalabb korban számíthat igazán. Pár év, de akár egy is rengeteget számít. Később már nem annyira. De a generációs különbségek sokszor áthidalhatatlanok maradnak. Szóval az olyan ±10 év.
2020. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 vagyok, a legfiatalabb 17 éves fiú, a legidősebb egy ötven körüli nő.
2020. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!