Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én nem akarom utánozni, de ha...

Én nem akarom utánozni, de ha valami megtetszik neki, egyből én is megszeretem, miért van ez?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel már születésünk óta ismerjük egymást, sosem veszekedtünk, csak sajnos elég messze lakunk egymástól, de ez most nem lényeges. Szóval van az a szituáció, hogy pl elkezd nézni egy sorozatot, írja nekem, hogy milyen jó, én is megnézem, és nekem is nagyon tetszik 🥺 de ez mindennel így van, ha ő szeret egy énekest, akkor őt én is imádom :/ pedig tényleg nem akarom mindenben utánozni. Egyszerűen ennyire hasonló lenne az érdeklődésünk? Vagy így próbálom kompenzálni azt, hogy annyira hiányzik? (A vírus miatt fel éve nem találkoztunk 😭)

2020. máj. 5. 11:15
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Szerintem csak ennyire egyformák vagytok, ha nem így lenne, nem lennétek ennyire jóba. Ne parázd túl, cuki vagy nagyon :D Házas nő vagyok, még mielőtt félreérted...:D
2020. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez még tök messze van az utánozástól, egyszerűen ennyire hasonló az ízlésetek, ebben nincs semmi fura :)

Az utánozás az lenne, hogy ha folyamatosan utánoznád a hajviseletét, ha venne egy ruhát te is rohannál ugyanazt megvenni, ha találna valami hobbit, ami téged még csak nem is érdekel, de azonnal belevágnál stb. A közös zene, közös filmek, sorozatok kicsit se tartozik ide.

Gondolom fordítva is így van, nem? Ha találsz valamit, ami tetszik, akkor azonnal elküldöd neki gondolom és valszeg ő is rákattan :D

2020. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez jó dolog mert én olyanokkal barátkozom meg a párommal is olyanok vagyunk, hogy közös az érdeklődési körünk sok esetben egyformán gondolkodunk azért jövünk ki olyan jól.
2020. máj. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!