Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemrég ismertem meg egy...

Nemrég ismertem meg egy srácot online, így a karantén alatt, tök jól el szoktunk beszelgetni irasban meg minden és most írta nemrég, hogy beszéljünk hívásban is. Nagyok izgulok hogy milyen lesz, mit tegyek hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kb a legjobb ha cseteles közben azonnal hiv az a legjobb nincs idö töprengeni meg izgulni rajta es legalabb spontan is lesz
2020. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem kene hivnom mert meg epp utazok hazafele es csak ezen jar az eszem
2020. ápr. 12. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat am ha nem kenyelmes neked mond h inkabb maradjatok irasnal, en pl a hivast tartom a legnehezebb kommunikacionak, annal a video hivas is jobb mert ott tudsz a masik mimikajabol kovetkeztetni h mit gondol epp.

De ez en vagyok lehet, te mas miatt izgulsz. Minden esetre ha realizalod h semmit se veszithetsz ronthatsz akkor biztos megnyugszol.

2020. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vesziteni valom igazabol nincs maximum gazdagabb leszek egy gáz élménnyel, a kínos csendtol felek kicsit mert irasban is van olyan h nem mindig van tema de ott az annyira nem gazos mint hivasban
2020. ápr. 12. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Kenyszerböl en nem hivnék fel senkit az biztos
2020. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem kenyszer mert szeretnek mar vele beszelni nagyon de mi van ha gaz lesz es ez elcseszi az egeszet?
2020. ápr. 12. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kényszeres. Pontositva.
2020. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem cseszte el 2 oran keresztul beszeltunk es tok jó volt! köszi azoknak akik normalis valaszt adtak <3
2020. ápr. 12. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült beszélnetek! :)) De azért okosan, ha egyszer majd karanten után esetleg találkozóra kerülne sor
2020. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!