Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tegyek ha 3as barátságba...

Mi tegyek ha 3as barátságba ez folyik?

Figyelt kérdés
1 eve nekem volt egy legjobb barátnőm utanna közénk furakodott egy lany es ezzel nincs is semmi gond mert szeretem persze de mostanába nemis keresnek este mindig hivásoznak szinte mar semmit se mondanak el nekem
2020. máj. 9. 00:52
 1/2 Vanitas válasza:
100%

Ezt,de utálom...Velem is volt ilyen,és ezzel kb nem lehet mit csinálni...

Szerintem egyszerűen szemétség,és nem az új,hanem az eredeti baráttól.

Nem tudom mi a célod,de én két opciót javaslok.

1.Próbálj olyan programokat csinálni az eredeti barátnőddel,amiket régen szerettetek,mikor még csak ketten voltatok.Hátha így eszébe jut miért is szeret téged,és nem akar majd lepattintani.

2.Légy nyitott és nézz szét ki lenne még szimpatikus barát,vagy társaság.

2020. máj. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem is barátkozok jó ideje "hármasban", mert mindig ez a vége. Persze lehet több barát (most épp nincs, de más okból), mindegyikkel megvolt a beszélgetés és a programok, de csak külön-külön, egymásról nem is tudtak.
2020. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!