Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tűnhetett el a haverom?

Miért tűnhetett el a haverom?

Figyelt kérdés
Csak párszor találkoztunk de tok jóban lettünk, és tartottunk a kapcsolatot. Kb egy honapja ramirt vmi vicces dolog miatt és még egy ideig válaszolt aztán már meg se nézte amit írtam. Most ráírtam, és egy napja nem válaszol :O pedig régen mindig percek alatt válaszolt... Az a fura h ez lány barátnőmmel szokott lenni h felszívódnak hetekre, de ő fiu, azoknal meg ezt nem tapasztaltam...

2020. máj. 9. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kíváncsi rád... Én is ezt tapasztalom, nemtől és kortól függetlenül. Tök jókat beszélgetünk, aztán egyszer csak felszívódnak. Még nem jöttem rá, hogy miért.
2020. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hirtelen felszívódóak nagyrészt azért ilyenek, mert akaratodon kívül megváltozott rólad a véleményük, viszont gyávák annyira, hogy megírják/ szemedbe mondják mi bajuk van veled.

De a másik, hogy szimplán mostanában nem ér rá.

2020. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez olyan rosszul esik, és nem is az ember elvesztése zavar csak az h valaki válaszra se meltat.
2020. máj. 9. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább te vagy túlságosan türelmetlen, az eszedbe sem jut, hogy nem nem akar, hanem nem TUD válaszolni?
2020. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha valaszra meltatna, meg jobban fajna. Mert ha istentudja milyen okbol le akar razni teged, nagyon rosszul esne olvasni.

Nem azt mondom, hogy en jellemesnek tartom, de meg kell tanulni kikodolni a hallgatast, az eltunest. Azt jelenti, nem akarok semmit.

2020. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akkor nem szoktam válaszolni egy ideig, ha rossz kedvem van és nem akarom, hogy rákérdezzenek, vagy ilyesmi.



Ha valaki így akar lerázni, azt személy szerint elég bunkó dolognak tartom. Inkább írja meg, hogy nem vagy szimpi, bocs, mint hogy eltűnik és nem válaszol.

Szerintem sokkal korrektebb dolog, legalább letudja zárni az ember, és nem azon gondolkozik, hogy mit csinált ami miatt hirtelen meggondolta magát a másik.

2020. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!