Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért ilyen velem...

Szerintetek miért ilyen velem a legjobb haverom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy mostanság a legjobb haverom mintha hanyagolna... Mindennap vagy ő vagy én írunk a másiknak, hogy mi újság van, ekkor én egyből válaszolok neki, ha van valami leírom neki, ha nincs semmi, hát akkor egyértelműen túl sok mindent nem tudok válaszolni...

Viszont ő erre is akár jópár óra múlva válaszol, és rigtig annyit, hogy nincs semmi. Aztán néha szoktunk hívásozni, de az se tart tovább 1-2 óra hosszánál. :/

Van, amikor írok neki valamit facebookon, és állandóan jelzi, hogy online, ráadásul posztol is, kommentelget is, de az üzenetemet el sem olvassa.:( Aztán mások posztjaira reagálgat, az enyémekre meg soha, na de ez legyen a legnagyobb bajom...

Volt már ebből egyszer egy vitánk, azt mondta, hogy nincs semmi ideje, meg ilyenek, de a facebook aktivitásából nekem nem az jön le. :(

Gondolom másokkal jól elbeszélget, csak az én üzeneteimet ignorálja órákig... :/

Sokszor elköszön, hogy megy aludni, de igazából még órákig elérhető, mintha csak leakarna koptatni. :/

Nem szeretnék vele újra összeveszni, csak szimplán jobb barátja szeretnék lenni... Bánt, hogy számára csak ennyit ér a barátságunk, amikor én szívem lelkem kiteszem neki.

Hiszen van egy dolog, amiben csak én tudok neki segíteni, és én ezek után se mondom azt neki, hogy felejtse el a segítségem...

Mit mondjak neki, vagy mit tegyek, hogy esetleg mélyítsek a barátságunkon, vagy valami, és megszűnjön ez a dolog?

Megbeszélés nem segített, vitába torkollott, és túl sok változást nem hozott... Nagyon ragaszkodok hozzá.:/


2020. ápr. 14. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elfelejteném, az ilyen nem barát, ebből már semmi nem lesz.
2020. ápr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használ téged, jó reggelt! Ne alázd már meg magad! Még te akarsz mindent megtenni? Neki kell visszadobni a labdát. Próbáld ki, hogy nem keresed 3-4 napig, és meglátod. Valószínűleg csak akkor fog írni, ha szüksége lesz valamire.
2020. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem tudom mit higgyek... :/ Mert igaza van tökre az utolsó válaszolónak, de igazából, amikor szükségem van valamiben segítségre, akkor végülis a rendelkezésemre áll... Persze attól még a fent leírt dolgok jelen vannak, épp ezért nem tudom most eldönteni mi van. :/
2020. ápr. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!