Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így a barátnőm?

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még év elején kezdődött amikor is jött egy új lány az osztályba. Most legyen a neve x. Én x-et nagyon megszerettem. De ugye volt egy másik barátnőm akit most hívjunk úgy hogy y. Y már évek óta a legjobb barátnőm volt. Igazából nem hanyagoltam el őt amikor ott volt x, ugyanúgy foglalkoztam vele. De egy nap y elkezdett nagyon kötődni x-hez. X mind a kettőnket nagyon szeret(barátilag) és ezért ő is észrevette hogy y nagyon eltávolodott tőlem. Nem tudom hogy miért csinálta ezt, talán azt érezte hogy már van új barátnőm,x miatt? Pedig ő vele is ugyanúgy "lógtam" mint y-vel.

Kérlek értelmes válaszokat kérek! Nem hisztizni akartam most nektek, csak szeretnék tanácsokat kérni hogy mit csináljak y-vel. :(



2020. máj. 10. 13:43
 1/6 Lala777 ***** válasza:
Szia. En pont elmondanam amit te most leirtal. Ertelmes es kedvesnek tunsz.
2020. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2020. máj. 13. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
írd ki a kérdést legközelebb úgy, hogy az ember tudja követni is.
2020. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ennek igazából több oka is lehet. Lehet, hogy Y már egy ideje megunt, lehet ez pár hónap, félév, de akár évek is, csak nem akart ott hagyni, mert félt, hogy nem találsz barátokat, vagy nem akart otthagyni, csak egy kicsit másokkal is barátkozni, de amikor X bejött a képbe, és jóban lettetek, Y kapott az alkalmon, és "lelépett".

Az is lehetséges, hogy Y nem is veszi észre, hogy eltávolodtatok, ha erre a lehetőségre nagyobb esélyt látsz, akkor mindenképpen említsd meg neki.

Vagy talált magának egy másik legjobb barátnő "jelöltet".

Ezek azok a szituációk, amiket most a helyzetbe tudnék képzelni, viszont akármi is legyen, mindenképpen meg kell beszélned ezt vele. Tudom milyen kellemetlen, én voltam már mindkét fél helyzetében, és tudom, hogy az egyetlen számodra optimális megoldás az, ha ezt megbeszélitek. Még egy tipp: az ilyen dolgokat személyesen lehet csak igazából megbeszélni, tehát ha van rá módod, akkor mindenképpen próbáld úgy. Ha esetleg van valami új fejlemény, szívesen meghallgatom. :D

2020. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen fogok beszélni vele. Köszönöm a választ :)
2020. máj. 14. 12:26
 6/6 anonim válasza:
Féltékeny. Fogja és az új barátoddal/haveroddal joba van , majd amikor eloadja neked h osszetoerte a csajszi a szivet duplan fogsz ra figyelni es ketszer annyi szeretetet kap. Szimpla ribólogika
2020. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!