Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert viselkedik velem igy a...

Miert viselkedik velem igy a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb 6 éve vagyunk baratsagban az említett nővel. Ugy alakult ki a baratsagunk, hogy a ferjeink joban voltak, s ez által lettünk jóban mi is. Nem vagyunk egy korosztaly, mert én 30 eves vagyok, a másik nő pedig 50. Sokaig nem volt semmi probléma, jol elkavezgattunk, beszelgettunk stb. Kb 1 eve vettük eszre a ferjemmel, hogy a nő megvaltozott velünk szemben. Mindenünket "lefikazza", megszol engem azért mert nem jarok hetente kozmetikushoz, nincs festve a hajam es nincs mukormom es nem jarok szolariumba ugy, mint ő heti 2szer.. Megszolja ha kapok a fejemtol barmit is, legyen az egy nyaklanc, egy óra egy egyszerű szobanövény. Megszolja azokat a helyeket, ahova mi járunk nyaralni, hogy ő oda biztos nem menne es milyen gáz hely, igen, ezt a szót használta egy Mallorcara...Mi soha nem szóltuk meg őket, sőt... a ferjem rengeteget segitett a nő férjének anno. Vettunk egy lakast Tihanyban es szandekosan nem közöltük velük, hogy ne fikazza a nő le, de valahonnan megtudtak es azota ha feljon ez a lakas téma kb mintha hanyni akarna tőle, mert azt mondta, hogy Tihany a legutolsó hely a Balatonon ahova menne nyaralni.Ez már nagyon irritáló, viszont a ferjeink joban vannak. Miert lett ilyen szerintetek?
2020. ápr. 23. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
De nem a barátnőd. Te se vagy jobb itt beszéled ki idegeneknek ahelyett hogy őszinte lennél vele.
2020. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal, nem irtam nevet, nem kibeszeles... Ha ezt kibeszelesnek gondolod akkor minek vagy ezen az oldalon..?
2020. ápr. 23. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez igy keves. Azt ertem, hogy megvaltozott a viselkedese, de valami oknak kellett lennie. Nem serthetted meg egyszer? Vagy nem lehet, hogy irigy ratok, mert jobban eltek/fiatalabbak vagytok? Azert a tihanyi haz, meg a mallorcai nyaralas miatt nem szoktak rosszul erezni magukat az emberek, hogy de bena :D akarhogy is, ha tenyleg baratnodnek tartod, probalj meg beszelni vele kettesben, esetleg egy uveg borral, hatha megnyilik neked es elmondja, mi baja van. Az is lehet, hogy nem konkretan veled/veletek van baja, hanem valami maganeleti problemajat vetiti igy ki.
2020. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A maganeletire gondolunk mi is, mert tudtunkal egy ideje nem elnek jol a ferjevel. A megbantast azert nem gondoljuk, mert nem ugy viselkedik, keresni keres minket, csak megjegyzéseket tesz. Próbáltunk visszagondolni hogy bantottuk e meg barmivel is, de mi sértő dolgot soha sem mondtunk, inkabb lenyelunk mindent. Ok viszont nem ilyenek, elobb bantanank meg ők minket es ezt most nem azert mert magunkat akarom vedeni.
2020. ápr. 23. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én is 50 éves vagyok és a saját korosztályom többsége ilyen. Nem is bírom őket, inkább a fiatalabbakkal jövök ki.

Fonnyadnak, klimaxolnak, apu félrekúr stb.

Ti meg ott vagytok 30 évesen, fiatalon, feszesen, jó anyagi helyzetben. Nekik meg már a B oldal forog. Ennyi. Ez a nő nem a barátnőd, csak a férjeitek miatt elvoltatok. Hanyagold, ahogy tudod.

Amúgy nekem az anyósom volt kezdetektől ilyen velem, pedig "csak" 41 volt amikor megismertem.

2020. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mindig is ilyen volt, csak eddig nem merte kimutatni, most viszont, hogy már régi a barátság, azt hiszi, hogy ezt megengedheti magának.

Nem kellene szó nélkül elnézni a gonoszkodást.

Kérdezz vissza, hogy akár finoman, hogy "mi a probléma a körmeimmel?" Vagy ne annyira finoman, hogy "szerinted ápolatlan vagyok?" vagy "szerinted csak az lehet szép akit hetente szakemberek hada tart karba?"

Minden beszólásra támadj vissza.

Vagy abbahagyja, vagy a férfiak nélkületek találkoznak.

2020. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne közöljetek vele minden dolgot, ami veletek történik. Ami a külsőd "karbantartását""" illeti, ha finnyáskodni kezd, egyszerűen jelentsd ki, hogy Neked ez így a jó. További szájbiggyesztésére ne nézz rá és nem veszed észre.
2020. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!