Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáltam barátkozni, nyitni...

Próbáltam barátkozni, nyitni felé, de nem válaszolt? Elég rosszul esik.

Figyelt kérdés

Korábban egy helyen dolgoztunk, de külön, néha összefutottunk, összebarátkoztunk félig-meddig, azóta én már nem vagyok ott, viszont úgy volt, hogy majd beszélünk még, és találkozunk. Ez most nem lehet ugye, de azért írtam neki, érdeklődésképp, hogy hogy van, és hogy kell-e esetleg segítség a home officehoz, IT-s dolgokat annyira nem kedvelni, gondoltam hátha jól jönne neki.

Nem válaszolt egyáltalán, ami elég rosszul esik. Én próbáltam barátkozni, ő meg még válaszra sem méltat. :(

Pedig személyesen egész jól kijöttünk. Nem tudom, ezt most mire véljem, de annyira bánt ez a dolog.


2020. máj. 12. 01:05
 1/3 hopeful2 válasza:
100%
hmmm. Ha érdekelnéd egy kicsit is visszaírna. Engem is rohadtul idegesít és bánt néha a dolog. De ha pozitiv akarsz lenni reménykedj hogy személyesen "jobban érdekled" xdd
2020. máj. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te többet láttál bele ebbe, ő nem. Lehet kedves volt veled, elbeszélgettetek, te meg bizakodóbb voltál. Sajnálom, de ha nem keres, akkor nem kíváncsi rád :/
2020. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, de akkor minek mondja, hogy írjak majd, meg találkozzunk, mikor nem válaszol.

Akkor miért nem azt mondja hogy nincs ideje, nem akar, vagy bármit.

Személyesen hamis lelkesedést kelt, hogy benne van, tök jó lesz, utána meg vissza sem ír.

Csak én gondolom úgy, hogy annyit illene legalább hogy válaszol, hogy bocs mégsem, és akkor nem várok feleslegesen.

Ennyi őszinteséget azért csak megérdemelnék nem? :(

2020. máj. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!