Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldal, ami segítsége...

Van olyan oldal, ami segítségemre lehet barátkozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Mostanában kifogytam a barátokból, meg igazából nem is nagyon tudok senkivel sem úgy igazán elbeszélgetni. Nem azt mondom, hogy nem szeretek viccelődni, vagy nem értem a humort, de jobban szeretem, ha valakivel komolyabban is tudok beszélgetni.


Ha valaki tudna egy olyan alkalmazást, vagy oldalt ajánlani, ahol új embereket ismeretek meg, annak nagyon örülnék.


Válaszokat előre is köszönöm! :).


16L



2020. máj. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Már itt is lehet...
2020. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

RandoChat

Ez egy android alkalmazás, ami anonim... Az üzeneteid megmaradnak a telefonban és egyszerre annyi "random" emberrel beszélgethetsz amennyivel jólesik.

Beállíthatod a neved, a korod, a nemed és tehetsz fel képet magadról.

Beállíthatod milyen nemű és korú embereket keresel.

Persze mint minden ilyen anonim oldal kellő elővigyázatosságot és figyelmességet igényel, mert tele van elmebetegekkel, pedofilokkal és leginkább perverzekkel és hasonlóakkal akik másnak adják ki magukat!

De ha tudsz humoros lenni és nem csak két szót írsz válaszként, na meg ha megvan a kölcsönös bizalom akkor átlehet menni pl. facebook-ra, vagy valami. Persze türelem kell, mert az ilyen helyeken kevés a normális...

(Én személyszerint ismerkedtem meg onnan pár rendes és intelligensnek mondható emberrel akikkel azóta is jóban vagyok, bár ehez jó emberismerőnek kell lenni!)

2020. máj. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár már itt is lehet. Szóval ha gondolod itt nyíltan elkezdhetünl egy témát, ha van kedved. Aki meg szimpatikus arra ráírsz :)
2020. máj. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már letöltöttem, és igaz is, elég sok a perverz alak, de szerencsére vannak akik normálisak. 😄
2020. máj. 13. 07:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszik, az idiótákat meg próbáld kiszűrni :)
2020. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!