Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg fiúval hol lehet megisme...

Meleg fiúval hol lehet megismerkedni barátkozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék senkit elítélni azért amilyen, de mivel még sosem volt a közelemben meleg fiú, így aztán nem tudom ők mit gondolnak és hogy vannak evvel és ha például meglátok az utcán 2 csókolózó fiút, nem tudom elfogadni, de ezen változtatni szeretnék.

17/L


2015. okt. 19. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem minden meleg egyforma ahogy minden ember különbözik másistól.

A nyilvános csók csak egy éppen publikus helyen szerelem kifejezése. Nem tudom ezen mit nem tudsz elfogadni. Egyszerü logika, nem kell hozzá se meleg se hetero baráttal való beszélgetés.

Ha változtatni szeretnél ezeken, írj.

2015. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A melegek nem azért vannak, hogy téged jobb emberré tegyenek, vagy tanítsanak bármilyen szempontból, vedd ki a fejed a s-ggedből. Ha annyira érdekel, nézz szét az interneten, rengeteg blog és cikk van, ami a melegek tapasztalatairól szól, hihetetlenül dehumanizáló, ha valakivel azért barátkozol, mert meleg.
2015. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"sosem volt a közelemben meleg fiú, így aztán nem tudom ők mit gondolnak " Ne haragudj, de ezt baromira utálom. Mintha egy külön fajnak néznének azért, mert meleg vagyok. És az pedig hogy valaki csak ezért barátkozzon velem... Pláne úgy, hogy igazából el sem tud fogadni.

Oké, azt értékelem, hogy változtatni akarsz ezen. És remélem hogy ez a kérdés csak szerencsétlenűl van megfogalmazva.

2015. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod elfogadni, de változtatni akarsz rajta? Azt hittem ez lehetetlen.
2015. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is: ezt a csókolózó példát mindenki úgy mondja, mintha rém gyakori látvány lenne. Én egyszer láttam ilyet a Sziget Fesztiválon, ők se magyarok voltak.


Az szimpatikus, hogy változni akarsz. Én lány vagyok, de néztem egy nagyon jó, élethű sorozatot. Tudom ajánlani, ha tájékozódni/változni akarsz. Testvérek (Brothers and sisters). Végig van magyar szinkron, de sajnos nem adják már tévében, de el lehet érni a neten. Ott pl. az egyik szereplő meleg, és épp az a baja, hogy így kezelik őket, mint te. Őt a történetben elfogadja a családja, de a nővérei mindenféle partikra el akarják rángatni, azt hiszik biztosan ért a művészetekhez stb. Egy heteró színész játssza, direkt nem is egy sztereotipikus megjelenésű valaki. Vannak benne csókjelenetek is, ha érdekel. Ezen kívül más társadalmi témák is vannak (öregedés, kábítószer, politika, katonaság, karrierista vagy otthon ülő nők), remek sorozat, bár az 5. évad gagyi.


Nekem nem rég lett egy meleg barátom, de hidd el, nem múzeumi látványosság.

2015. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!