Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha sok ember "ramragad" akkor...

Ha sok ember "ramragad" akkor lehet mégis szimpatikus vagyok?

Figyelt kérdés
Sok ember elsőre azt gondolja rólam h nagyképű vagyok és elkényeztetett (a nagykepuseg az minimálisan sem igaz). De az is elő szokott fordulni h valakivel találkozom és még mrg se erőltetem magam (mmint nem vagyok ultra mosolygós és kedves csak a szokásos, ami simán mosolygós és kedves) és ő megbeszéli velem hogy még találkozzunk aztán keres stb. és jóban leszünk. Csak azt nem értem h a rólam születő első benyomas miért ennyire megoszto? 20L

2020. máj. 15. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok😂 Nem tudom miert van ez, de szerintem kicsit mindenki mashogy latja a vilagot, meg az embereket
2020. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak tippelek lehet, hogy szép és jó alakú vagy és olyan meg közelíthetetlennek látszol és mikor meg ismernek kellemesen csalódnak, hogy a látszat ellenére aranyos, közvetlen vagy.
2020. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért megosztó,mert vannak korlátoltabb emberek,és kevésbé korlátoltak.Mindenkin van valamilyen szemüveg.

Ha valaki pld.önbizalomhiányos,akkor nagyképűnek tarthat egy egészséges önbizalommal rendelkező embert.Viszont akinek szintén helyén van az önértékelése,az nem is fog foglalkozni különösebben a másikkal.

2020. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!