Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fontos nekem ennyire...

Miért fontos nekem ennyire hogy istenitsenek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben sok uj emberrel találkoztam és azt vettem észre h, sokakkal jóban lettem és úgymond barátok vagyunk, de valahogy azok akik csomószor mondjak h úristen de szép vagy meg, milyen jó a személyiséged stb azok vhogy közelebb állnak hozzám, mint azok akikkel csak jól kijovok de sosem istenitenek. Ez kicsit gáz. Miért lehet? 20L

2020. máj. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Önbizalom hiányod van. Nincs más értéked a külsőn kívül.
2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, akkor mindannyian azokhoz állunk közelebb, akik jól bánnak velünk. Ebben nincs semmi meglepő. Persze azért vannak szintek, de alapjában véve teljesen normális viselkedés, akármennyire is nehéz elfogadni, hogy hiú lények vagyunk mi emberek.
2020. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:

Esetleg olvashatsz a témában, ez nem meglepő dolog. Ez persze nem jelenti, h ennek nem lehetnek egészségtelen szintjei, pl. amikor csak azokat bírod, akik állandóan teszik neked a szépet.

Jól jön néha egy két jó szó a barátoktól/haveroktól, de én nem nagyon bírom, ha valaki állandóan szépeket mond rólam. Szóval önbizalom meg hasonlók dolga, h ki mennyire értékeli ezt.

2020. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit önigazolás, nyilván jobban esik ha valaki épít, dicsér elismer. Ebben nincs meglepő. Csak ne alapozz erre mindent
2020. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a jo, hogy objektivan lstod, ugyhogy nem vagy elszallva. De azert azt is vedd hozza, valamennyi gyarlosag mindenkiben van.
2020. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!