KezdƑoldal » Emberek » BarĂĄtok, barĂĄtsĂĄgok » Szerintetek mit jelent? 😅

Szerintetek mit jelent? 😅

Figyelt kérdés

SzĂłval van egy netes fiĂș barĂĄtom akivel lassan fĂ©l Ă©ve beszĂ©lĂŒnk Ă©s ma Ă­gy szĂłlĂ­tott: "kisszivem" nem tudom hogyan elkönyvelni🙂

Azt hozzåteszem még hogy pårszor becézget mindig våltozóan pl. macsek, cukorfalat, csillagom/csillagporom viszont ezeket tudom miért mondja..

sokat olvastam errƑl vegyes tapasztalatokkal

volt akinek ez

-normĂĄlis Ă©s aranyos

-kedves de nagyon-nagyon nem Ƒszinte

-lekicsinylƑ

legtöbbjĂŒk szerint a hangsĂșlytĂłl Ă©s az Ă©rzelmektƑl fĂŒgg viszont Ă­gy az elsƑ kilƑve mert mi csak chatelĂŒnk😅 azt meg hogy mit Ă©rez fogalmam nincs itt-ott bedobja hogy "imĂĄdlak"

mi jĂłl elvagyunk szinte napi szinten beszĂ©lgetĂŒnk minden bajom meghallgatja de utĂłbbi idƑben mint ha kifogĂĄsokat keresne

így nehéz meghatårozni mit szeretett volna mondani ezzel a "kisszivemmel"..

dĂ©lutĂĄn mindig rĂĄm Ă­r Ă©s baromira kedves aztĂĄn este tĂșl hamar elköszön, lehet neki nem olyan fontos ez az egĂ©sz mint nekem viszont kicsit eltĂ©rtem a tĂĄrgytĂłl😅😅


VĂĄrom a vĂ©lemĂ©nyeteket!🙂

ElƑre is köszönöm a vĂĄlaszokat! 🙂



2020. febr. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** vĂĄlasza:

HĂĄny Ă©vesek vagytok?

A fiĂș kissĂ© gyerekesen viselkedik.

2020. febr. 27. 17:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/4 anonim ***** vĂĄlasza:
Az Ă©gvilĂĄgon semmit nem jelent.
2020. febr. 27. 17:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/4 anonim ***** vĂĄlasza:

😅 HĂĄt szerintem csak valami Ășjat akart mondani 😅😅

🙂🙂🙂

2020. febr. 27. 18:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/4 anonim ***** vĂĄlasza:
Nem tudom hĂĄny Ă©vesek vagytok de Ă©n nem tulajdonĂ­tanĂ©k neki olyan nagy jelentƑsĂ©get.
2020. febr. 28. 08:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!