Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek nincsene...

Van itt olyan, akinek nincsenek barátai ? Hogy éled meg ezt ? Mi miatt nincsenek, szeretnél barátot, vagy jó így is ?

Figyelt kérdés
Amúgy üdv a klubban, nekem sincs 1 barátom se. Nem túl jó, de már kezdem megszokni.

2020. máj. 22. 15:11
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Max Facebook ismertség, de azt nem nevezném barátnak.
2020. máj. 22. 15:15
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Barát manapság már nagyon ritkán van. Sokan csak érdekből, vagy más okból Barátkozna, de az nem barát. Szóval így jobb is, ha nincsen.
2020. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon tapadnak ram az emberek. Konnyen szerzek, es nemcsak felszines baratokat.

Emberek evtizedek mulva is keresnek. Es sokadik lekoptatas utan.

Egy olyan szemelyisegzavarom van, hogy idorol idore felegetek magamogott minden hidat. Akin, amin besokallok, azt nem banom. De ilyenkor egyszerre mindennel leszamolok. Es azt meg is banom.

Idobe telik szazadszor is elolrol ujraepiteni. Apaly-dagaly.

Most ugy erzem, rosszkor pusztitottam el mindent, de nem teszek ellene.

2020. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
1, Jelen; 2, Nem érdekel. Volt egy időszak, amikor fura volt, zavart, de ma már nem érdekel; 3, Nm szeretnék barátot, ugyan nem jó így. Nagyon introvertált vagyok egy összetett dolog miatt.
2020. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút senki nincs. Még haver, ismerős sem.

Az ok a rossz párkapcsolatok és, hogy pár évente mindig máshol, nulláról kellett kezdenem a szociális életet.

2020. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nekem sincs sajnos 1 sem, de azt látom magam körül, hogy a barátaim folyton felrúgják a barátságunkat, így nincs kedvem és energiám új barátokat szerezni. 20 alatt van esély barátokat szerezni, utána már csak szélmalomharc az egész.
2020. máj. 22. 15:29
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg csak internetes beszélgetőpartnereim vannak, igazi barátok nincsenek.
2020. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Interneten van egy barátom, akivel sok éve beszélek, és kétszer találkoztunk is, de olyan barátom nincs, akinek mindent elmondok, stb. Nem is akarok. Az oka ennek, hogy anyám tönkretette az életem az örökös érzelmi (néha fizikai) bántalmazásával, és még sok évet kell várnom, hogy szabaduljak tőle. Megutáltam az embereket, rosszul vagyok a társaságtól, nem bízom meg senkiben.
2020. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre kevesebb
2020. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Barat? Igaz barat? Pontosan olyan ritka mint az igaz szerelem.


Valoszinu vannak barataim mert ha bajba kerulok mindig van mellettem valaki, ha korhazba kerulok mindig meglatogat valaki, neha erdeklodnek is mi van velem ... de nem vagyok biztos benne, hogy valoban baratok, vagy csak jo haverok.

2020. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!