Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek nincsene...

Van itt olyan, akinek nincsenek barátai ? Hogy éled meg ezt ? Mi miatt nincsenek, szeretnél barátot, vagy jó így is ?

Figyelt kérdés
Amúgy üdv a klubban, nekem sincs 1 barátom se. Nem túl jó, de már kezdem megszokni.

2020. máj. 22. 15:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egy se. Az ismerősöket nem nevezem annak.

Szarul élem meg, nagyon üres az a hely az életemben.

Kevés volt, de azok közeliek.

Komoly okok miatt szakadtak meg ezek a barátságok, nem azért, mert nem tudtunk megegyezni, milyen filmet nézzünk, vagy milyen pizzát rendeljünk...


Nem jó így, sőt, kurwa szar, de nem látok esélyt változásra.

2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21-es, milyen okok vezettek a barátság felbomlásához? Mik voltak a komoly okok?
2020. máj. 26. 16:05
 23/29 anonim ***** válasza:
#21 vagyok. Az egyik egy szarul sikerült közös üzlet miatt, a másiknak meg más irányba mentek el az érzései.
2020. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Általános iskolában 2-3 barátom volt. Aztán sulit váltottam ott 8 ba volt 3 nagyon jó barátom de ma már csak 1 emberke el beszélek onnan. Nagyon fájó volt hoyg ezek megszakadtak de igazából nem az én hibámból, a végén már egyoldalú lett. És így beletorodtem. Most gimibe járok van 1 lány akivel jól szót érték, de még pár emberrel vagyok haveri szintén. De most is kicsit magányosnak érzem magam
2020. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szerintem kellene alapítanunk egy Magányosok Klubját :D
2020. máj. 26. 22:08
 26/29 anonim ***** válasza:
Amúgy tökre kéne. Jönnék is, hátha nem szaladtok szét az ijesztő kisugárzásomtól :D
2020. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hát nálam ijesztőbb kisugárzásod nem hiszem, hogy van :D De amúgy kéne ilyen klub, valóban :D
2020. máj. 29. 12:51
 28/29 anonim ***** válasza:

Benne vagyok!😎

Különben ez a kisugárzás dolog nagyon érdekes.

Én meg pont, hogy mindenki kedvence vagyok (persze mások elmondása szerint, legbelül mérhetetlen önbizalomhianyom van) mindenki szívesen beszélget velem, kiönti nekem a lelkét pillanatok alatt. Ez a munkában nagy előny, mert humán eroforras területén dolgozom egy nagy cégnél. Percek alatt megtudok bármit bárkiről. De nem azért, mert olyan rohadt kíváncsi vagyok, csak egyszerűen tudom, milyen jólesik az, ha valaki érdeklődik. És együttérzek bárkivel. Gyűjtést szervezek, ha valakiről megtudom, hogy szüksége lenne rá. Komoly gond esetén még meg is siratom az illető sorsát. Mintha nekem nem lenne elég bajom, még a másokét is a nyakamba veszem, és agyalok rajta 😅

A gondom viszont az, hogy vissza már senki nem kérdez. 🥺

Be nem jönne senki az irodámba, hogy csak úgy megkérdezze, hogy vagyok. Senki nem hívna fel. Nem keresik a társaságom.

A magánéletben dettó. Ha én nem keresem a másikat, engem sem keresnek. Egy két nő van, de többször kiderült már, inkább érdek....

Szóval nem tudom, mi bennem a hiba.

Csak az segít túlélni, hogy van férjem és egy kisfiam! 😁

2020. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Párom falujában költöztem, senkit sem ismerek a családján kívül 🙄
2020. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!