Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek nincsene...

Van itt olyan, akinek nincsenek barátai ? Hogy éled meg ezt ? Mi miatt nincsenek, szeretnél barátot, vagy jó így is ?

Figyelt kérdés
Amúgy üdv a klubban, nekem sincs 1 barátom se. Nem túl jó, de már kezdem megszokni.

2020. máj. 22. 15:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Van egy baratom aki mindig mellettem van, akkor is barat ha goromba vagyok vele es soha nem hagy el a bajban. Van egy kutyam! :)
2020. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nekem 1 barátom van, akire mindig számíthatok, mindig mellettem van és soha el nem hagy. Magány a neve.
2020. máj. 22. 16:43
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsen senkim, mert nem tudok ismerkedni. Hiába beszélgetek el sokakkal, barátság sosem lesz belőle. Gyakran unatkozom emiatt, de szerencsére van internet, így elfoglalom magam. Ettől még a barátokkal közös időtöltések, élmények hiányoznak. F
2020. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Van
2020. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Van. Betegség.
2020. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Van.Nem érdekel a dolog,sosem voltak barátaim és amit nem ismersz,az nem is hiányzik.Nem tudok/szeretek beszélgetni,kapcsolatokat kialakítani.
2020. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Traumák miatt bizalmatlan vagyok és távolságtartó. Nem szocializálódtam megfelelően, így small talk nem vagy nehezen megy és nehezen értelmezem a testbeszédet is. Taszítom az embereket, általában nem mernek hozzám szólni, társaságban elengedni magukat mellettem. Valami félelmetes kisugárzásom lehet :D Nekem szerencsére van férjem aki legjobb barátként is jól funkcionál és imádja hogy folyton okoskodom :), de nincs közös hobbink és nincs támogató családunk sem, csak mi vagyunk egymásnak. Sokáig kínzott a dolog, de valahogy belejöttem az évek alatt. Néha szomorkodom egy sort, ha eszembe jut hol lehetnék most ha nem jön ennyi szar össze az életemben, aztán legyintek és csinálom tovább a dolgaimat egyedül. 30N
2020. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelt a sok logàs spanolàs csavargàs, iskola es munkakerülés, de valahogy mindig ilyen baràtaim lettek akik barmiben szabaduszok, akikkel meg belül amugy egy vilag vagyunk. En is az a laza tìpus voltam nem eminens kitünö tanulo 10 èves kora ota celtudatosan karriert epitö ,hazit szorgalmasan irogato tipus, szoval pont ilyen közteseket nem talàltam soha mint en.

Kiprobaltam sokféle kört, a totàl szabàlykövetök halàlra untattak, az illegàlis laza tarsasàgok meg nekem tul sok volt, en nem voltam olyan rafinalt vagy bàtor, vagy mindenbe fejest ugrok mint ök. Pl fàrasztottak a 2-3 napos bulik is stb.


Szoval olyan mintha sehova nem tartoznék jelenleg.

2020. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nekem jó lenne egy barát, de sajnos mindenki eltávolodik tőlem, van olyan akivel Facebookon beszélek de azt se nevezném barátságnak.
2020. máj. 25. 18:50
 20/29 A kérdező kommentje:
Sajnos arra kellett rádöbbennem, hogy akit eddig barátomnak hittem, igazából sosem volt az.
2020. máj. 25. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!