Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van úgy hogy nincsenek...

Más is van úgy hogy nincsenek barátai mert elmaradoztak mellőre az évek során ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nem vagy vele egyedül. Akik maradtak azokkal is ritkán tudok csak találkozni. Nálunk inkább amiatt volt az elmaradás dolog mert irigyek voltak, illetve volt aki be pasizott s utána le se szarta a fejem. Ez ilyen sajnos.
2020. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell gondoljam, hogy ez szinte természetes. Karrierjük lesz, családjuk lesz, stb. Lesznek új barátok majd. Mondjuk nekem van egy lassan 25 éve barátom, persze rásegít a dologra, hogy nagyon közel lakunk egymáshoz, ami viszont csak a véletlen műve, mert nem volt mindig így.
2020. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnt el azért mindenki, de jócskán megcsappant a számuk az utóbbi időben.
2020. máj. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Szintén zenész :)


Ugyanakkor ez kétirányú utca, ahogy ők nem tettek meg bizonyos dolgokat ami kellett volna, hogy a barátság fennmaradjon úgy ez rám is igaz, sőt lehet én még hibásabb vagyok ebben.


Ha téged ez zavar, ne félj nyitni, hidd el a volt barátaid közül lesznek olyanok akik akár több év után is örülni fognak ha újra megkeresed őket.

2020. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 közeli barárnőm, mindnek csak addig kellettem, míg elmentem az esküvőjükre és megkapták a borítékot. Aztán eltűntek, nem kerestek többé. Nekem volt legkésőbb az esküvőm négyőnk közül, egyikőjük sem volt ott. Nekem többet nem kell semmilyen barátnő, nem hiányoznak ezek után.
2020. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én meguntam, hogy futok mindenki után, hogy összehozzunk egy találkozót. Azóta szétesett a csapat, de már nem különösebben érdekel.
2020. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen szét esik a csapat már nehéz össze hozni 1 találkozót is. El ment az idő felettünk és mindenkinek családja van partnere és gyermeke.
2020. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rewqrewqrewq ***** válasza:
Az élet menetével jár együtt ez a folyamat. Mindenki a párjával, gyerekeivel törődik esődlegesen.
2020. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!