Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem, volt barátom akit már 7 éve ismertem, mindenben segített (amiben csak kellett), és ugyanúgy fordítva, teljesen ellenem fordult. Tavaly kezdõdött az egész, amikor meg akarta tõlem venni az elõzõ telefonomat (Galaxy S9), én meg mondtam neki hogy 70 ezerért eladom. Megvette azonnal... az autója Novemberben lerobbant, kölcsön kérte tõlem a saját autómat 4 napra, azt is odaadtam neki ingyen. Erre Januárban felhívott és mondta hogy a telefon amit eladtam neki, alaplap/kijelzõ hibás és hogy Én mekkora egy szemét voltam hogy lehúztam Õt anyagilag (a telefont kb 1 hónapot használtam össz vissz) Kérdeztem hogy mi a baja, azt mondta hogy Én csak kihasználtam Õt, és lerakta. Blockolt engem mindenhol... A helyzet az az, hogy nagyon sajnálom ezt az egészet. Egyetlen ember volt akiben megbíztam, és mindig segített nekem, akármilyen problémám volt. De amit végképp nem értek, hogy mi történt vele egyik napról a másikra? Gondolkodtam rajta hogy felhívom tisztázni az egészet, vagy ráírok egy másik számról, de nem tudom... szerintetek mit tegyek, ténlyeg Õ volt az akiben 110% megbíztam. Köszönöm a válaszokat elõre is!


28/F



2020. máj. 24. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én felhívnám tisztázni az egészet, ezek szerint ő nem bízott 110%-ig benned
2020. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónapig használtad a telefont, és gondolom, nem kamugép a harmadik neved. Szóval ő itt mindenféle ok nélkül a bűnbakot látja benned. Biztos, hogy nem békülnék ki vele. Egyszerűen ha így semmisnek képes téged venni, nem érdemli meg.
2020. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek!
2020. máj. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!