Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm nem reagál az üzenete...

Barátnőm nem reagál az üzeneteimre/hívásaimra, majd utána úgy tér vissza az életembe, mintha mi se történt volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többször is megtörtént már. Sokáig ignorál, ok nélkül, aztán nem érti, mi a bajom, úgy tesz, mintha nem történt volna semmi. És itt most nem órákra gondolok, hanem 5-8 napra. Elvileg nagyon jó barátnők vagyunk, de az ilyenekkel teljesen kiakaszt.

Volt már néhány kapcsolatom, ami tönkrement, a szakítás előtti pár hétben csinálták ezt velem, szóval ismerem jól ezt a fajta viselkedést. A különbség annyi, hogy ő nem megszakítani akarja a barátságot, hanem ezek után a szünetek után ugyanúgy beszélgetni, mint addig.

Próbáltam vele beszélni erről, de annyit mondott, sajnálja, elfoglalt volt.... Mindig ugyanez a kifogás.

Fogadjam el, hogy neki soha nem leszek olyan fontos, mint ő nekem? Mit tehetnék?


2020. jan. 28. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Elég furcsa a hozzáállásod. Attól, hogy a legjobb barátod, szerintem nem kéne tőle elvárnod azt, hogy 0-24-be mindig rád figyeljen és azonnal visszaírjon, amikor csak ráírsz. Neki is nyilván van magánélete, ami nem csak körülötted forog, tudod? Ezt kellene megértened inkább.
2020. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, hogy te tapadsz túlságosan? Felnőtt barátságokban szerintem nagyon sok naponta beszélni, érthető, ha egy idő után ez teher valakinek, főleg, ha más dolgokra is kell koncentrálnia közben. Ez nem fontosság kérdése, a legközelebbi, számomra legfontosabb barátnőmmel jó, ha havonta beszélek, de bármikor segítenék neki elásni egy hullát a kertben, ha felhívna az éjszaka közepén.
2020. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

"Próbáltam vele beszélni erről, de annyit mondott, sajnálja, elfoglalt volt.... Mindig ugyanez a kifogás."


És arra nem gondoltál,hogy nem kifogás,hanem tényleg elfoglalt? Vagy más programja nem is lehet azon kívül,hogy veled foglalkozik?

2020. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Felnőtt fejjel ez teljesen normális. Van hogy valamelyikünk hónapokra eltűnik, aztán amikor megint ráér, jelzi. Teljesen oké, van élete mindannyiunknak, majd szól mindenki amikor épp van ideje.

Sajnos egy barátságom nekem is emiatt ment tönkre, mert nem értette meg, hogy nem tudom már napi szinten órákat szórakoztatni. Fel kell nőni.

2020. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!