Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ezt kérdezte a barátnőmtől,...

Ha ezt kérdezte a barátnőmtől, akkor számítottam neki kicsit is?

Figyelt kérdés

9 éves barátság, fiú haver. Eléggé összekaptunk, megtudtam róla valamit, amit más mondott el nekem, de a tanárunk is tudta igazolni, hogy részt vett utánam való kémkedésben. Kétszínűségnek éreztem barátok lévén és mindemféle magyarázat nélkül töröltem Face-en és nem is beszéltünk egy szót se. Ő utána kérdezte a barátnőmet hogy mi a bajom és próbálta mondani hogy ő nem rosszindulatból nem mondta el nekem. Ekkor a bnők azr nondta neki hogy ne neki magyarázkodjon, hanem beszélje meg velem. Erre a srác: de kitörölt Facebookon és azt mondta hogy hagyjam békén. Aztán hétvégén 1 másik barátnőmtől is kérdezte h nincs kedvem békülni. A szomorú az h engem személyesen soha nem keresett meg, amikor meg én akartam békejobbot nyújtani, akkor nem történt semmi, biszont ugyanúgy bámul, mikor rólam van szó, megáll hallgatózni. Akkor most mi van? Nincs békülés akkor miér érdeklik még a velem kapcsolatos dolgok?


19/L



2020. máj. 26. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát baszki, szó nélkül letörölted facen, ezek mégis mit vársz? Nem kiskutya, hogy pitizzen utánad...
2020. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk nem kellett volna minden magyarázat nélkül törölni egy barátot, mint egy ovis, hanem megbeszélni vele.

Ő többször is érdeklődött felőled. Te zárkóztál el teljesen. Nyilván azért nem keres, mert azok után, hogy így törölted és mondtad neki, hogy hagyjon békén, nem mer keresni. Vagy úgy gondolja, hogy úgysem állnál vele szóba.

2020. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Agyilag is be kellene tölteni a 14-et. Letörölted szó nélkül. Mit vársz?

Nyilván friendzone volt szegény gyerek évek óta. Hagyd inkább békén

2020. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se foglalkoznék olyan emberrel, aki minden magyarázat nélkül töröl.
2020. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
51%

Fészbuk idióták :D Ide tart a világ. Mindenki írja, hogy "dehátletörölted"... Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem ha egy jó barátom holnap letörölne facebookról, akkor csak becsöngetnék, hogy szoszi, miért töröltél. Kénytelen lenne szóba állni velem, ha mást nem annyira, hogy nem akar többé látni. De akkor meg tudom, hogy valami nagy baromságot csinálhattam.


Tényleg ennyire nem divat a személyes kontakt manapság? Eszem megáll, hová tart az emberiség.

2020. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Mondjuk az én volt fiú barátomhoz nehéz lett volna csak úgy átugrani Németbe...mielőtt így felháborodsz,azért gondolkozz is.
2020. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!