Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember az olyan aki...

Milyen ember az olyan aki csak akkor keres ha haszna van belölem? De akkor a föld alól is megtalál. Ha nincs haszna akkor egy gyufát se képes odèbbrakni.

Figyelt kérdés
Ha haszna van belölem Facebookon is 30 másodpercenkènt tud írni ha nem 2 napig nem ír
2020. máj. 28. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen haszonra gondolsz?
2020. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt hívják érdek és egyoldalú barátságnak. Ha neked kell valami lefogadom hogy semmit nem tesz meg, vagy csak akkor ha nagyon rászállsz.


Nekem sajnos rengeteg ilyen barátom volt akikről idő után derült ki hogy csak érdekből vagyok jó nekik. Amikor elkezdtem őket likvidálni olyan értelemben hogy mindenféle kapcsolatot megszakítottam velük és facen is töröltem őket, főleg azokat akik csak akkor találtak meg amikor kellettem nekik, de arra sosem voltak képesek hogy telefonon felhívjanak. Egyből 150 ismerőssel kevesebb lett. Azokkal akikkel csak nagyon ritkán beszélek vagy egyáltalán nem beszélek őket nem töröltem de így is látványos volt hogy mennyi ilyen embertől szabadultam meg. Nem is keresnek azóta egyáltalán páran meg is sértődtek rám mert nem nekik van igazuk.... De jobb is így én azt gondolom. Kevés barátom van de azok legalább olyanok akikre lehet is számítani és nem egyoldalú a barátság.

2020. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivi, beszélhetünk ritkábban is, nem gond... :)
2020. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedben meg van a válasz is: érdek ember.
2020. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!