Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lány barátkozni akar...

Ha egy lány barátkozni akar miért kell félreérteni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre, lehet, hogy már kicsit elcsépelt ez a téma, de szerintetek lehet nő és férfi között barátság?


Volt rá párszor példa az eddigi életem során, hogy beszélgettem srácokkal akár neten akár mondjuk baráti társaság által, tényleg csak ismerkedési szándékból... De valahogy az illetők mindig többet gondoltak bele,egy idő után. Ezért már nem is merek senkinek sem vissza írni illetve úgy igazán önmagamat adni, mert ha az ember kedves, mosolygós sokszor félreértik...és amikor közlöm, hogy nem szeretnék többet, akkor én vagyok a rossz, mert húzom az agyukat.. és lelkiismeretfurdalásom lesz. Ennyiből csak lányokkal barátkozhatok? :/



2020. máj. 30. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
csak akkor barátkozhatnál velünk ha ronda lennél vagy nagyon nem szexi. így valóban nem működik ez biztos. maradnak a melegek vagy a többi lány.
2020. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remek.. :D akkor megyek meleg bárba (viccelek)
2020. máj. 30. 22:32
 3/9 anonim válasza:
69%

Embertől függ. Ne foglalkozz azzal hogy azt írja hogy húzod az agyát, mert ez nem így van.

Aki ilyet ír hogy húzod az agyát stb. Azzal valószínüleg nem jutottatok volna túl sokra.

2020. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Olyan férfiakkal is lehet barátkozni, akiknek már van párjuk.

De akkor figyelj oda, hogy ne legyen semmilyen szexuális utalás részedről.

Nem, öntudatlanul se legyen! Oda kell figyelni!

2020. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
A férfiak miatt nem létezik férfi-nő barátság. Nekik minden punciba be kell dugni.
2020. máj. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően nem nagyon van férfi-nő barátság, ismerősök, esetleg laza haverok még talán.

De ha veled mindig ez törétnik, akkor sajnos nem a rendszerben van a hiba.

2020. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
pedig tényleg a legjobb ötlet, h ismerkedj melegekkel.
2020. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aabbgfggfgf ***** válasza:
65%

Ennyi idiótát egy helyen... (gyakorikérdéseken nem is tudom, hogy mit vártam...)

Nekem van több lány barátom is, akivel szoros barátságban állok és jól elvagyunk. Nem akarom megfektetni őket, mert a személyiségüket nézem, nem a feneküket. És ez már így megy több éve.

18/F

2020. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En is kerultem mar hasonlo szituba, viszont van par fiu haverom, akik haverkent tekintenek ram szintugy. Viszont en is ezt vettem eszre, ha mar kedves vagy veluk, es nevetsz a tarsasagukban, esetleg lelkizgetsz is, akkor kepesek egyesek tobbet gondolni moge. En mar lassan ott tartok, hogy szegyellem azt, hogy torodok masokkal nemtol fuggetlenul...Viszont sokan mar ketsegbeesetten vagynak egy parra, es tul nagy jelentoseget tulajdonitanak az emberi figyelmessegnek.
2020. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!