Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Én és rajtam kívül 3 osztálytársammal (azaz 4-en) 3 éve nagyon jóba lettünk ahogy teltek az évek már csak 3 an tavaly nyáron már csak 2-en voltunk jó barátok. Tavaly téltől nyárig sok "hülyeséget csináltunk". Nyár után valamiért "ellenem" (pl:megpróbált lejáratni stb) lett, eltávolodott. Utána megbeszéltük megint jóba lettünk de már nyilván nem annyira.Most karantén óta szinte nem is beszélünk ha ráírok nem válaszol. De közbe látom hogy pár osztálytársammal jóba van és élik az életet (köztük van egy akivel nem vagyok jóba de van olyan is akivel szoktam beszélni). Leszögezem nem vagyok féltékeny se semmi ilyesmi. Csak jó lenne egy barát akivel elmegyünk csinálunk valami "hülyeséget" vagy akármi. Sajnos nem sok barátom van karantén alatt nem sokszor voltam kint. Szerintetek mit tegyek?

2020. máj. 30. 23:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy be kelett menni a suliba és valamiért teljesen rágörcsőltem az egészre.
2020. máj. 30. 23:31
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
En oket hanyagolnam es kibojtolbem, amig lesz modom uj emberekkel ismerkedni, esetleg ok keresnek.
2020. máj. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert szaladsz olyan vonat utan, ami nem vesz fel?
2020. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!