Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Karantén alatt ti veszítettek...

Karantén alatt ti veszítettek el barátot?

Figyelt kérdés
úgy érzem mellemet csak egy igaz barát van és a többi leszar

2020. jún. 2. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Ok teljesen elhiszik a propagandat, es szerintuk addig kellene karanten amig nincs vakcina.

En nem hiszek el semmit amit a mediaban allitanak, plusz egyedul en lettem munkanelkuli, ugyhogy nem csoda, hogy szeretnek visszamenni dolgozni.

De erre kb leidiotaztak, hogy ha visszamegyek, akkor halal var ram, ha enyhitenek a szigoritasokon, akkor meg tobben halnak meg (angliarol beszelunk)


Szoval szerintuk idiota vagyok mert mas a velemenyem. covidiot


De, hogy oszinte legyek, asszem jobb volt ez igy.

2020. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Barackoshányás ***** válasza:
Eltávolodtunk. Sejtettem, hogy így lesz, nem is visel meg... Ha újra beindul az élet, talán folytatjuk, ahol márciusban abbahagytuk
2020. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én utoljára február elején találkoztam a legjobb barátnőmmel. A karantèn alatt ő remekül elvolt a pasijával, aki amúgy külföldön melózik de most ugye itthon van. A sok dologra hivatkozva arra is csak kb kétszer volt ideje hogy telefonon beszéljünk,március óta.

Szóval mi nagyon eltávolodtunk, nagyon el is voltam keseredve emiatt. Hogy mindig én vagyok az akinek fontosabb a másik 😭

2020. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak rájöttem, hogy alig vannak barátaim, semmi sem változott ezen a téren. Sőt, többet találkoztam egy barátommal, aki hazajött külföldről emiatt.
2020. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem is volt, így nem volt mit/kit elveszíteni.
2020. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm és az egész családja nem használ internetet, csak amikor muszáj (pl. vizsga), mert pánikbeteg a koronavírustól. A másik kettő pedig csak szimplán lesz*r, szóval utoljára márciusban beszéltem utoljára emberrel, hát fa*a mondhatom...
2020. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyet igen. Az utóbbi 2 hónap üzenetváltásaiból kiderült hogy kidobott 8 év volt amit a vele való barátságra pazaroltam.


A többivel szerencsére nem, ő velük talán még erősebb is lett köztünk a kötelék.

2020. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem igazán. Azok, akik fontosak, velük találkoztam és beszéltem is, a többivel meg nem foglalkoztam/foglalkozom.
2020. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én saját esetemre vonatkoztatva : nem tudsz olyat elveszíteni, ami sohasem volt neked. Tehát hiba lenne azt állítani, hogy barátokat veszítettem el és ez most karanténtól teljesen független, ha a szívemre teszem a kezemet, igazából soha nem is voltak barátaim.
2020. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ahogy elnézem akkor nem csak én vagyok így ezzel kitartást mindenkinek
2020. jún. 3. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!