Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki veszítette már el a...

Valaki veszítette már el a legjobb barátját? (Nem halál, több lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és családja kiutazik nyáron külföldre és nem jönnek vissza. Most hetedikesek vagyunk és a gondolatától is sírbi kezdek... valaki tipp,hogy hogyan bírjam ki?

2014. jún. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

MOST EZ KOMOOOOLY?? Ez nagyon durva, velem is ugyanez történt meg, pontosan hetedikben!!! Ez durva..:O

Egyébként ne haragudj, de nem akarlak áltatni, ez a legrosszabb kor, én is és a barátnőm is mély depresszióba zuhantunk, nagyon sokat sírtam....bár tartjuk a kapcsolatot, és beszélünk fb-n, skypeon, sőt voltam is náluk kinn, de semmi sem ugyanolyan, és nem is lesz :/ azóta nem találtam nála kedvesebb, aranyosabb, szerethetőbb barátnőt, azóta nincs LB-m és azóta halt meg bennem valami, amit soha többé nem lehet már feléleszteni :'( Bocsánat, de azt le kellett írnom, mindenesetre annyit tudok tanácsolni, hogy tartsd vele a kapcsolatot mindenképp!!!! És sok-sok erőt, kitartást Nektek, hidd el, túl fogjátok élni.

2014. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy van rosszabb is. Én már több legjobb barátot vesztettem el, csak azért mert elfordultak tőlem, de minden nap láthatom a pofájukat...
2014. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ( :( )
2014. jún. 4. 15:13
 4/8 Zoé970 ***** válasza:
Nálam meg átment egy másik suliba.Először borzasztó volt,minden nap beszélgettünk,de éreztem a hiányát és hogy olyan nem lesz még egy mint ő.Aztán valahogy jobb lett,még mindig tartjuk a kapcsolatot,de azon kívül,hogy borzasztóan hiányzik még nem haltam meg :) A kapcsolat tartás a legfontosabb.
2014. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem két nagyon jó barátnőm költözött külföldre tavaly. Az egyikükkel rendszeresen levelezek, a másikuk viszont eltűnt és csak több mint fél év után jelentkezett, de azóta sem írt sokat. Nagyon hiányoztak az elején, de a harmadik barátnőmmel(a legjobbal) próbáltuk tartani egymásban a lelket. Nehéz volt, és néha még most is rámtör a szomorúság miatta, de ilyenkor az ittmaradt barátnőmmel elkezdünk a szép/vicces közös emlékekről beszélgetni és az mindig felvidít :)


Jövőre viszont cserediákként a legjobb barátnőmmel mindketten kimegyünk egy évre 2 különböző országba, szóval ideiglenesen őt is elveszítem. Igazából túlságosan örülünk ennek a lehetőségnek ahhoz, hogy azon gondolkozzunk, hogy fogjuk kibírni egymás nélkül. Persze már milliószor megígértettük egymással, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot és rendszeresen skype-olni fogunk.

2014. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat bár még mindig nincsen egy idéglenes képem arról hogy mi lesz nélküle.... de remélem sokszor fogom azért majd látni ;)
2014. jún. 6. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most vesztettem el, mert kb 3 hónapja felmondott onnan ahol együtt dolgoztunk és új helyre ment... Egy darabig minden oké volt és tartottuk a kapcsolatot, de most már végleg ellökött magától sajnos :( azt mondta nincs ideje rám, de nagyon hiányzik :'( üzenetre nem válaszol csak max 1 smileval, személyesen ha talizunk akkor beszélgetünk pár szót, de nem néz levegőnek... Nem tudom ő, hogy van vele, de én magamba fordúltam és minden nap sírok miatta :'( szeretném visszakapni :'( kitartás nektek és mindenképp tartsátok a kapcsolatot
2014. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zohanna válasza:
Velem még nem történt ilyesmi, de egy közeli barátnőmmel igen... Ez két-három éve történt. Ök is kiköltöztek, de megtartották egymással a kapcsolatot, egy évben legalább kétszer találkoztak is. Ez amolyan barátnői távkapcsolat. Habár új barátnői is lettek azóta, még mindíg egymást vallják legjobb barátnőnek, de vannak mellette más lb-k is. Köztük én...
2014. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!