Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fel kellett volna köszöntsön...

Fel kellett volna köszöntsön szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt levelezgetek egy fiúval már hosszú hónapok óta, szinte minden este írunk egymásnak sokszor éjfélig is elbeszélgetünk.

Pár napja volt a születésnapom és nem voltam online 2 napig. Mikor visszajöttem célozgatott rá, hogy megöregedtem, mert tudta hogy volt születésnapom de nem köszöntött fel.

Alapvetően elég figyelmes és eddig az jött le, hogy érdekli mi van velem akkor mégis miért nem köszöntött fel?



2020. jún. 6. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
szerintem illett volna felköszöntenie téged. hónapok óta beszélgettek, és közvetlennek tűnik a "kapcsolatotok". meg attól még, hogy nem vagy fent egy üzenetet megereszthetett volna :c de amúgy elfelejthette, de ha mégis célozgatott rá, akkor már fel is köszönthetett volna, de lehet, hogy kínosnak érezte, hogy nem aznap tette és utána már nem akarta?
2020. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt szanta koszontesnek, mert o hozta szoba.
2020. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel köszönthetett volna az nem a legjobb mondat, hogy öregebb lettél figyelmetlenség szerintem.
2020. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Figyelmetlenség alatt sértést értesz? Szerintem viccnek szánta, mert még elég fiatal vagyok.
2020. jún. 7. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!