Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nem undorito?...

Szerintetek ez nem undorito? Ugye szerintete is jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
Szoval az allitolagos legjobb baratnom ma odajon hozzam hogy jar az exemmel .. Most komolyan ez nem undorito?amikor en csak utalgattam,hogy a volt fiuja tkp. eleg jokepu stb.. Felkapta vizet es megharagudoott,hogy hogy mondhatok ilyet stb.Most meg. Szerintem teljes mertekben igazam volt,hogy megharagudtam.Szerintetek is?

2014. máj. 16. 19:33
1 2
 1/15 GVivi ***** válasza:
31%
egy barátságba az is benne van hogy nem járunk a barátnőnk exével szóval jogosan haragudtál meg
2014. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
14/L?
2014. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen ezt en is igy gondolom! O meg azt mondja,hogy ne legyek ilyen mert attol ugyanolyan joba leszunk.De nem tudja felfogni,hogy en mar nem tudok vele olyan joba lenni mint elotte
2014. máj. 16. 19:38
 4/15 A kérdező kommentje:
Am 15/L
2014. máj. 16. 19:38
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ti szakítottatok, nem vagytok már együtt, a volt pasid azzal jár akivel akar és a barátnőd is. Nem mondom, hogy nem fura a helyzet, de emiatt nem vesznék össze egyik barátnőmmel sem, ha kellene még a volt pasid, akkor miért szakítottatok.
2014. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Tagadja meg az érzelmeit? Fossza meg magától egy komoly kapcsolat lehetőségét pusztán mondvacsinált elvek alapján? Nem fontos neked, hogy a legjobb barátnőd boldog legyen?


Ha szerinted elvek és nem érzelmek számítanak egy kapcsolatban, így hogyan találhatsz rá a boldogságra?

2014. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy az ember nem gondol bele, hogy másnak mi hogy esik... Most komolyan valaki a barátja/barátnője exével? Nevetséges.
2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de én ebben semmi rosszat nem látok. Különösen, ha nem megcsalás miatt szakítottatok, hanem mert rájöttetek, hogy nem illetek össze. Megcsalásnál is csak azért lenne nekem furcsa, mert a barátnőm tudna arról, hogy mi történt, és nem akarna egy ilyen megbízhatatlan alakkal járni.
2014. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem undorító, inkább te vagy gyerekes. Az ex nekem azt jelenti, hogy már semmi közötök egymáshoz. A tulajdonod? Nem. A barátnőd az? Nem. Akkor meg nem mindegy, hogy kivel járnak?
2014. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Én megértem, hogy neked ez rosszul esik, pláne ha nem jól végződött a dolog. Mármint persze, hogy rossz vége volt mert szakítottatok, de ha sokat veszekedtetek például, így értettem. Gondolom a barátnőd volt melletted, akinek mindent elmondtál, ami bántott a fiúval kapcsolatban. A barátnőd próbált segíteni meg egyetértett meg minden. Viszont miután szakítottatok, onnantól már nincs hozzá közöd. Mármint "szabad ember", hogy így fogalmazzak és ha ők összejönnek, akkor te nem szólhatsz bele. Nem parancsolhatsz egyiküknek sem. Ebbe bele kell törődnöd. Persze, nem szép dolog egyiküktől sem, de ez van...
2014. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!