Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lesz valaki a legjobb...

Mitől lesz valaki a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok barátok és mit tennétek meg a másikért?

2020. jún. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mi a legjobb barátnőmmel egy társasházban lakunk. Szóval születésünk óta nagyon szoros a kapcsolatunk. Szerintem minden a bizalmon alapul és azon, hogy bármi történjen a másikkal mindig ott vagyunk egymásnak támasznak. Plusz őszintén elmondjuk a véleményünket a masiknak akkor is ha az sértő lehet. Azt tenném meg érte amire képes vagyok, fő az önzetlenség.
2020. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a kozelseg kot ossze
2020. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak*
2020. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából az, hogy kinek milyen jó barátja a 'legjobb barátja' az sokmindentől függ. Mindenképp egy olyan ember, akiben megbízhatsz, kölcsönösen megértitek egymást, és őszinte lehetsz vele bármiről is legyen szó. Na most ilyen ember nem mindenkinek az életében van.

Nekem szerencsém van ebből a szempontból. Középsuliban ismertük meg egymást a legjobb barátnőmmel. Volt mikor többet taliztunk (suliban ugye napi szinten), volt olyan, hogy akár egy hónapig nem beszéltünk, ez akkor volt, amikor mindkettőnknek első komoly párkapcsolata volt. Ha tanácsra volt szükségünk vagy csak egy jót bőgni, mindig azonnal ott voltunk a másiknak. Nem csak bulizás esetén számíthatunk a másikra, de akkor is, ha valamiben segíteni kell.

2020. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!