Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá egy régi...

Hogyan írjak rá egy régi haveromra?

Figyelt kérdés
Most lesz 3éve hogy nem beszéltünk, de régen legjobb haverok voltunk. Csak kolis lettem, és nem beszéltünk. Most meg már kellemetlen lenne nekem rá írni, mivel ő se írt egyszer se, és már lehet hogy nem is akar haverkodni. Aki volt hasonló helyzetben, örülnék ha válaszolna.

2020. máj. 22. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Én nem írnék neki, mert ha nem írt évekig, nem kíváncsi rád. Félő, hogy ha rá is írnál, akkor csak azért írna neked vissza vagy folytatna veled egy amúgy lapos beszélgetést, mert muszáj. Mert nem akar megbántani vagy faragatlannak tűnni. Ne erőltesd. Nem volt ez olyan nagy barátság, ha vége lett. Lesz neked még ezer másik baráti kapcsolatod, különb mint ez!
2020. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehwt igazad van. Mondjukrá alapból kicsit visszahúzódó volt, meg általános iskolás, ja ez számít valamit. Mindenestre azért megpróbálok ráírni, és ja érzem hogy nincs kedve hozzám, akkor hagyom.
2020. máj. 22. 21:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja helyett ha, csak telefonról írok
2020. máj. 22. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, kedves kérdező és első válaszoló...


Írj neki! Nem kell locsogni, sem magyarázkodni, csak írj neki, hogy "Szia! Mi újság? Rég beszéltünk!" (vagy akármit ami értelmileg ennek felel meg).


Miért írj? Mert lehet, hogy ő is ugyanígy gondolkodik és cikinek érezné írni. Vagy úgy van, ahogy te és az előző is írja, nem akar már barátkozni (amit nem hiszek, ha olyan jóban voltatok régen, de elméletileg lehetséges :)). Akárhogy is, ha nem írsz rá, nem fogod megtudni.

2020. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél nyomorék...

Ha meg is próbálod, mit veszítesz?


Egy eddig is elveszett embert? XD


Elméletben leszálltak a heréid nem?


27/N

2020. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Ha válaszol, meglehet, ott tudjátok folytatni, ahol a szünet kezdődött. Kettőtökön múlik.
2020. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2020. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves 5 válaszoló! Fogalmam sincs, hogy miért kell ilyen lekezelően, és bunkó módon beszélni. Én is majdnem egy hasonló cipőben járok. Csak azzal a különbséggel, hogy én nem az iskolába ismertem meg, hanem itt az utcánkba találkoztunk. És én már nagyon sokszor próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de azt írta, hogy ő már nem szeretne velem barátkozni. Az elején nagyon gondolkoztam rajta, hogy írjak e neki, vagy ne. A te szavaiddal éljek, nem vagyok nyomorék, és nekem is elméletileg és gyakorlatilag is leszálltak a heréim, de képzeld én is nagyon elgondolkodtam azon, hogy írjak e vagy ne. De akkor sem kell lekezelően és bunkó módon írni.
2023. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!